Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Zniżki ubezpieczenia OC – zobacz na ile możesz liczyć

Szukasz ubezpieczenia OC? Skorzystaj z opcji online. Uzyskaj ubezpieczenie bez wychodzenia w domu. Zniżki OC, ubezpieczenie samochodu, atrakcyjna wysokość składki, premie za przedłużenie polisy, w razie wypadku, najlepsze oferty, dla kierowców, upusty za bezszkodową jazdę – zniżka OC. Odszkodowania komunikacyjne dla każdego online.

Wybierając ubezpieczenie oc pojazdu warto przeanalizować zakres polisy a także inne jej aspekty. Jednym z najistotniejszych jest bez wątpienia kosz opłacania polisy. Bardzo wiele firm ubezpieczeniowych proponuje swoim klientom różnego typu upusty związane głównie z bezszkodową jazdą. Jednakże aby je otrzymać, należy spełnić kilka warunków formalnych.

Ads code goes here

Dla kogo zniżki na ubezpieczenie samochodu?

Aby możliwe było otrzymanie zniżki za bezszkodową jazdę,należy posiadać możliwie jak najdłuższy staż za” kółkiem „bez jakichkolwiek kolizji lub wypadków. Najwyższe zniżki przysługują osobom,które przez ostanie 6 lat nie brały udziały w żadnej kraksie na drodze.

Ponadto przerwa w wykupowaniu ubezpieczenia nie może przekraczać dwóch lat, ponieważ wówczas nie ma większych szans na upusty przy opłacaniu polisy. Oczywiście wszystko to jest uzależnione także od wieku kierowcy, rejonu w jakim się porusza samochodem, a także metodą przechowywania pojazdu, a konkretnie czy stoi on np. bezpośrednio przed blokiem czy też jest garażowany.

Wysokie zniżki na ubezpieczenie samochodu. Zobacz gdzie i jak zapłacisz najmniej, zniżki do 60% całkowitego ubezpieczenia OC. Za bezszkodową jazdę duże zniżki na ubezpieczenie samochodu. Wysoka zniżka na ubezpieczenie samochodu dla każdego przez Internet – sprawdź aktualne promocje.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu nie zależy tylko od samego pojazdu, jego wieku i stanu technicznego. Ważny jest jego posiadacz, który pośrednio odpowiadać będzie za szkody pojazdu. Liczy się jego wiec, liczba lat posiadania prawa jazdy, miejsce zamieszkania właściciela, ale także bezszkodowa jazda. I właśnie za bezszkodową jazdę kierowcy otrzymują zniżki.

Dla kogo zniżka

Zniżki nie są dostępne dla osób, poniżej 26 roku życia. Reguluje to Ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych. Zniżki dostępne są więc dla osób, które ukończyły 26 rok życia, a ich wysokość jest uzależniona od bezszkodowej jazdy w roku poprzednim. Niegdyś maksymalna zniżka, jaką mogła otrzymać osoba o bezszkodowej jeździe, wynosiła 60% ceny podstawowej ubezpieczenia OC, jednak obecnie wprowadzane są zniżki nawet 70%. Osoba, która chce zapłacić mniej za ubezpieczenie OC może skorzystać z wykupienia ubezpieczenia razem z polisą AC.

Jak obliczyć zniżkę

Każdy ubezpieczyciel ma inną taryfę oraz wzór obliczania jaka zniżka przysługuje danej osobie. Okres rozliczeniowy, jaki analizują Towarzystwa Ubezpieczeniowe to okres ostatnich 12 miesięcy jazdy, który liczy się od dnia podpisania umowy ubezpieczenia. Zupełnie bezszkodowa jazda w każdym przypadku skutkuje maksymalną zniżką, w zależności od Ubezpieczyciela jest to 60 lub 70% zniżki. Jeśli jednak kierowcy w przeciągu 12 miesięcy zdarzyła się drobna stłuczka, za ubezpieczenie w roku kolejnym zapłaci on 45-50% podstawowego ubezpieczenia. Jednak w sytuacji, gdy miał on poważny, kosztowny wypadek, którego koszty zostały pokryte z jego polisy, może on nie tylko stracić wszystkie zniżki, ale także zapłacić zwyżkę ubezpieczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *