Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie transportowe – cargo dla firm transportowych

Ubezpiecz swój transport, swoją firmę i nie martw się o koszty! Ubezpieczalnia transportowe wypłaci należne odszkodowania w razie niespotykanych zdarzeń! Moc zniżek i szeroka gama ubezpieczeń transportowych – pomyśl o przewodniku i spedytorze! Dbaj o przyszłość firmy – najlepsze ubezpieczenie transportowe.

Ogólne informacje na temat ubezpieczeń transportowych

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo transportu, jakie przewozimy może ubezpieczyć zarówno przewożone mienie, jak i przewoźnika, który zajmuje się transportem. Różne ubezpieczalnie dysponują polisami krajowymi i międzynarodowymi, także firmy przewożące towary po całym świece również ubiegać mogą się o odpowiednie ubezpieczenie.

Ads code goes here

Ubezpieczenia transportowe obejmują transporty lądowe, lotnicze, morskie oraz kombinowane. W ich skład mogą wchodzić różnego rodzaju polisy, wybierane według indywidualnych potrzeb klienta. Składki, jakie należy opłacić są naprawdę bardzo korzystne a termin ich płatności wybrać możemy sami. Mianowicie, do dyspozycji mamy płatność rak w roku lub raz w miesiącu. Oczywiście, Towarzystwa Ubezpieczeniowe dysponują różnego rodzaju zniżkami.

Ochrona ubezpieczeniowa przewożonych ładunków

Aby taką ochronę otrzymać należy wykupić ubezpieczenie cargo, które gwarantuje wypłacenie rekompensaty finansowej w razie niespotykanych wydarzeń. Wynika z tego fakt, iż w przypadku kradzieży przewożonego mienia, czy też jego uszkodzenia, czy innych sprzeczności, ubezpieczalnia wypłaca poszkodowanego odszkodowanie. Wina więc zostanie przeniesiona z firmy przewozowej na jej ubezpieczalnie, która na podstawie zawartej umowy jest odpowiedzialna za ich działanie.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika

Równie bardzo istotne ubezpieczenie w transporcie. Bowiem chroni ono przewoźnika danego mienia przed odpowiedzialnością. Zdarza się nawet, że w przypadku jakiegoś jego zaniedbania i tak ubezpieczalnia wypłaca należne zadośćuczynienie poszkodowanemu. Z tym ubezpieczeniem przewoźnik nie odpowiada także za wszelkiego rodzaju opóźnienia, czy uszkodzenia.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora

Ochrona objęta jest odpowiedzialność ubezpieczającego za wszystkie szkody wynikające z niewłaściwego wykonania umowy spedycji. Gdy więc coś zostanie zrobione niezgodnie z umową lub w ogólnie nie zostanie to wykonane odpowiedzialność także spada na wybraną ubezpieczalnię, w której firma wykupi polisę.

Ubezpieczenie cargo

Skorzystaj z ubezpieczenia cargo i swobodnie przewoź towar po drogach krajowych i międzynarodowych! Najtańsze ubezpieczenia mienia w transporcie! Gwarancja odszkodowań w razie wszelkich zniszczeń! Indywidualnie ustalany zakres ubezpieczenia!

Ubezpieczenie cargo to tak właściwie ubezpieczenie mienia w transporcie. Dotyczy ono towaru zarówno przewożonego na lądzie (w tym także na drogach kolejowych i śródlądowych), jak również drogą lotniczą i morską, więc niezależne jest także to, czy dany transport jest międzynarodowy, czy krajowy. Obowiązuje ono niezależnie od tego, czy towar przewozimy we własnym zakresie, czy korzystamy z oferty jakiegokolwiek przewoźnika.

Niezależne jest także to, czy przewożone mienie to towar nowy, czy używany. Zakres tej polisy jest bardzo szeroki. Mianowicie przewożony towar chroniony jest na wypadek klęsk żywiołowych, czy innych zdarzeń losowych; zabezpieczony jest w przypadku wypadków drogowych, jakiś rozbojów, czy kradzieży. Dodatkowo, co najważniejsze, ponieważ zdarza się to bardzo często, ubezpieczenie obejmuje również wszystkie uszkodzenia ładunków wskutek niespodziewanych zdarzeń. Towar więc jest ubezpieczony do całkowitej wartości sumy naszego ubezpieczenia, która ustala jest przy podpisywaniu umowy. Warto o tym pamiętać, bowiem tradycyjne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika nie obejmuje wielu z wymienionych wyżej kwestii.

Zalety ubezpieczenia mienia w transporcie:

  • Wybór zakresu, z jakiego chcemy skorzystać w ramach ubezpieczenia od podstawowego, przez rozszerzony do pełnego;
  • Ubezpieczenie dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta;
  • Zapewnienie pokrycia wszelkich szkód wywołanych różnymi wypadkami podczas transportu;
  • Ubezpieczenie gwarantuje również pokrycie kosztów związanych z uprzątnięciem pozostałych po szkodzie przedmiotów;
  • Pokrywane są koszty utylizacji mienia;
  • Umowa zawiera, według życzenia na czas trwania tylko jednego transportu lub na dłuższy okres;
  • Może z niego skorzystać zarówno indywidualny przewoźnik, jak również firmy przewozowe;
  • Bardzo niskie składki, gdzie jest comiesięczna możliwość ich płacenia lub opłata raz w roku;
  • Nieskomplikowanie i konkretnie stworzona umowa, zawierana między ubezpieczającym, a ubezpieczalnią;
  • Życzliwa i profesjonalna pomoc w doborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia zarówna bezpośrednio w towarzystwach ubezpieczeniowych, jak również droga telefoniczną, czy mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *