Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC na skuter. Jesteś posiadaczem skutera? Ubezpiecz się!

Najlepsze ubezpieczenie na skuter. Jeździj bezpiecznie i nie martw się o swój pojazd mechaniczny. Już dziś najlepsze ubezpieczenia na skutery dla każdego przez Internet. Złóż darmowy wniosek a tego samego dnia otrzymasz dobra polisę. Sprawdź czy nie ma promocji! Brak ukrytych koszów i ciężkich formalności.

Skuter jest to pojazd poruszający się w ruchu miejskim posiada on tablice rejestracyjne. Więc jego właściciel z tytułu posiadania skutera ma również obowiązki. Głównym obowiązkiem jest zakup ubezpieczenia na skuter. To że jest to pojazd niewielki i może nim kierować osoba niepełnoletnia nie oznacza że nie musi posiadać ubezpieczenia OC. Jednak mimo tego że trzeba zakupić ubezpieczenie OC poruszanie się skuterem ma więcej plusów niż minusów. Po pierwsze jest to stosunkowo niewielki pojazd więc spędzanie dużej ilości czasu w korku nie powinno być problemem. Po drugie kto nie marzy o niskim spalaniu. Przecież każdy chce aby utrzymanie pojazdu kosztowało go jak najmniej więc tankowanie jednośladu to trzykrotnie niższy koszt niż tankowanie samochodu osobowego. Skuter musi posiadać polisę ale należy zwrócić uwagę na to że polisa taka kosztuje stosunkowo groszowe pieniądze w porównaniu z ubezpieczeniem czterech kółek. Zastanawiasz się ile może kosztować Cię ubezpieczenie Twojego skutera z pojemnością silnika 50 cm 3? Wystarczy że masz w kieszeni 100 zł a już będziesz. Natomiast jeżeli jeździsz już parę lat a w dodatku nie posiadasz na swoim koncie żadnej stłuczki to Twoje ubezpieczenie będzie jeszcze niższe.

Ads code goes here

Warto jest zainwestować w taką polisę ponieważ w przypadku wypadku posiadamy takie same prawa jak kierowca ubezpieczonego samochodu osobowego. Każdy kierowca jednośladu musi liczyć się z konsekwencjami jeżeli nie wykupi OC dla swojego pojazdu. Jeżeli skuter nie posiada ubezpieczenia do trzech dni wówczas taka kara wynosi tylko (aż?) 100 zł, więc tyle ile będzie kosztować nas całe ubezpieczenie. Więc nie warto płacić kary, lepiej zapłacić ubezpieczenie. Jeżeli natomiast nasz skuter nie posiada ubezpieczenia od czterech dni do dwóch tygodni taka kara wynosi 250zł. Jednak jeżeli nie zapłaciliśmy ubezpieczenia od ponad dwóch tygodni, musimy się już liczyć z karą pieniężną około 500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *