Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie samochodu ciężarowego

Korzystne ubezpieczenie samochodu ciężarowego, zobacz gdzie wykupisz polisę najtaniej. Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu ciężarowego- zobacz ile kosztuje i nie przepłacaj. Najtańsza polisa samochodu ciężarowego, zniżki.

Działalność ubezpieczona obowiązkowo

Prowadząc działalność gospodarczą polegającą na przewozie towarów pojazdami samochodowymi, należy pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu OC samochodów ciężarowych. Cena ubezpieczenia samochodu różnić może się w zależności od regionu, w jakim został zarejestrowany oraz Towarzystwa Ubezpieczeniowego, jaki wybierze właściciel pojazdu. Ochrona pojazdu, w razie wystąpienia kolizji drogowej i wystąpienia szkody, określona jest w ustawie z 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych w tym Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym oraz Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Ads code goes here

Cena najważniejszą jest!

Koszty to zmora każdego przedsiębiorcy. Dlatego też każdy z nich stara się, aby zminimalizować te koszty najbardziej, wybierając najtańsze ubezpieczenia pojazdów. Niestety, różnica pomiędzy cenami różnych towarzystw ubezpieczeniowych jest ogromna. Za ubezpieczenie tego samego pojazdu można zapłacić 1 500 zł, a nawet 5 tys. zł! Należy pamiętać, że ubezpieczenie samochodu ciężarowego jest zawsze droższe niż polisa zwykłego samochodu. Związane jest to z często wyższym kosztem możliwych napraw pojazdu oraz jego przeznaczeniem. Pojazd ciężarowy bowiem przeznaczony jest do wykonywania nim pracy, co wiąże się z częstą i intensywną jego eksploatacją. Liczba przejechanych przez pojazd ciężarowy kilometrów rzutuje także na prawdopodobieństwie wystąpienia kolizji, co powoduje zwiększenie się ceny polisy. Średni więc taka polisa jest dużo droższa niż polisa samochodu osobowego. Koszty wykupienia ubezpieczenia samochodu ciężarowego przedsiębiorca wliczyć sobie może w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *