Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie oc na raty – nawet na 12 miesięcy

Ubezpieczenie oc na raty dla każdego Wygodny system 12 rat – nie odczujesz kosztów ubezpieczenia oc na raty. Regularne rozkładanie opłat za oc, wygodny układ, ubezpieczenie pojazdu mechanicznego bez wychodzenia z domu. Dla każdego kierowcy system ratalny. Wysokie zniżki dla bezpiecznych kierowców – sprawdź co Ci się należy!

W jakich sytuacjach kierowcy korzystają z ubezpieczenia oc na raty?

Większość kierowców, wykupując ubezpieczenie oc płaci za nie jednorazowo – z góry. Robią to zazwyczaj, dlatego iż w takiej sytuacji ubezpieczalnia gwarantuje upusty. Jest jednak możliwość rozłożenia sobie ubezpieczenia oc na raty.

Ads code goes here

Z tej opcji korzystają kierowcy, którzy chcą jeździć danym pojazdem mechanicznym, a nie mają wystarczającej ilości pieniędzy na jednorazowe opłacenie swojego ubezpieczenia. Niektórzy zmuszeni są do rozłożenia ubezpieczenia na raty, ponieważ utracili swoje zniżki i wysokość oc gwałtownie im wzrosła.

Ubezpieczenie oc, rozłożone na 12 rat

Ubezpieczenia oc rozkładalne na 12 rat jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy nie są w stanie za jednym razem wydać tak dużej kwoty, jaką wynosi dane ubezpieczenie. Właśnie dlatego ubezpieczalnie umożliwiły im spłatę ubezpieczenia w ratach. Wynosi ona wtedy na przykład tylko 50 czy 70 zł miesięcznie, co nie narusza w dużym stopniu budżetu domowego.

Taki wariant, niestety, jest jeszcze rzadko spotykany na rynku, chociaż znaleźć można go w niektórych towarzystwach. Zarabiają one przecież na tym, bo logiczne, że rozłożenie na raty jest swojego rodzaju wygodą dla ubezpieczających i muszą za to ponieść jakąś cenę – zliczając kwotę, jaką zapłacimy w sumie 12 rat, jest ona zdecydowanie większa, niż kwota, którą zapłacilibyśmy jednorazowo. Reasumując, dzięki systemowi ratalnemu stać nas na zapłacenie raty, lecz wychodzi na to, że wysokość ubezpieczenia, jaką musimy wydać na rok, jest dużo większa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *