Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Masz motorower? Mamy ubezpieczenie OC dla właścicieli motoroweru

Najtańsze ubezpieczenie OC motoroweru dla każdego przez Internet. Pełna ochrona kierowcy oraz pojazdu. Ranking najlepszych ofert ubezpieczenia OC motoroweru. Brak ukrytych kosztów, niskie składki, wysokie świadczenia w każdym przypadku. Korzystne zniżki i promocje za jazdy bez szkód. Kalkulator rat składek ubezpieczenia OC.

Tanie OC motoroweru

Zakup polisy OC motoroweru wynika z ustawowego obowiązku, a nie woli kierowcy. Kierowcy przyzwyczaili się do myśli, że zakup ubezpieczenia OC wiąże się z dużymi wydatkami. Nie jest to zgodne z prawdą – zwłaszcza dla użytkowników jednośladów – koszt zakupu polisy OC dla motoroweru można zamknąć już w sumie około 80 złotych. I to bez uwzględnienia żadnych zniżek. Polisa OC motoroweru jest dużo tańsza od analogicznego ubezpieczenia samochodowego, chociaż konsekwencje posiadania polisy OC w przypadku spowodowania kolizji są tożsame. Zakup ubezpieczenia OC na motorower zapewnia ochronę w przypadku uszkodzenia cudzego pojazdu lub potrącenia pieszego.

Ads code goes here

Od 2012 ubezpieczenie OC motoroweru i innych jednośladów jest obowiązkowe, dlatego za poruszanie się nieubezpieczonym pojazdem możemy zapłacić nawet 500 złotych.

Przy ubezpieczeniu motoroweru obowiązkowym ubezpieczeniem OC przysługują nam odpowiednie zniżki, rosnące z każdym rokiem jazdy bez kolizji. Większość firm ubezpieczeniowych honoruje takie zniżki, jeżeli ubezpieczony jest też inny pojazd. Jest jednak możliwość, choć stosowana rzadko, że ubezpieczyciel wewnętrznym zarządzeniem firmy ustali, że zniżki nie są i nie będą przepisywane z motoroweru na inne pojazdy. Zniżki za bezszkodową jazdę na motorowerze mogą sięgnąć nawet do 60%, więc i tak niskie koszty ubezpieczenia OC z każdym rokiem są coraz mniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *