Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC lekarzy i podmiotów leczniczych

Ubezpieczenia dla lekarzy wszystkich specjalizacji! Gwarancja stałej sumy, bardzo niskie składki i zabezpieczenie w każdym wypadku! Ubezpiecz się dodatkowo i nie martw się o bezpośredni kontakt z pacjentem! Najlepsze ubezpieczenia dla lekarzy już dziś online przez Internet. Porównaj oferty – ubezpieczenie dla lekarza.

Obowiązkowe ubezpieczenie lekarzy

Wszyscy lekarze, posiadający prawo wykonywania zawodu, od pewnego czasu mają obowiązek ubezpieczenia się w jakiejkolwiek ubezpieczalni w zależności od ich prywatnego wyboru. W większości przypadków ta obowiązkowa polisa zastąpiła ich dotychczasowe ubezpieczenia dobrowolne. Czerpią oni jednak z niej wiele korzyści, ponieważ kwoty, jakie ustalono w ramach minimalnych sum gwarancyjnych są bardzo wysokie. Zależne są jednak od określonej specjalizacji lekarza. Jednak dla każdego z nich są idealnym zabezpieczeniem.

Ads code goes here

Dobrowolne ubezpieczenie lekarzy

Nie wszystkim jednak wystarcza obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Lekarz to zawód, w którym człowiek jest narażony na bardzo wiele rzeczy, dlatego na pewno warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Gwarantują one odpowiedzialność cywilną za szkody związane z wykonywaniem zawodu, szczególnie chodzi tu o możliwość zarażenia się różnymi wirusami, typu HIV, czy innymi przenoszonymi przez pacjentów na przykład z krajów afrykańskich. Zawsze warto dodatkowo się zabezpieczyć, zwłaszcza, iż lekarze otrzymają w każdej ubezpieczalni doskonałą ofertę. Wiąże się to z bardzo niskimi składkami – składka roczna to często, naprawdę, znikoma kwota. Gdyby jednak miał ktoś życzenie płacenia comiesięcznych składek, jest to także możliwe.

Wszystkie oferty są zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów i dodatkowo spełniają wymogi owego obowiązkowego ubezpieczenia. Więc w jednej polisie, lekarz może być ubezpieczony według jego obowiązku oraz dodatkowo od tego, co uważa za istotne. Polisy te bowiem często ustalane są na podstawie indywidualnych wymagań lekarza. Formalności zawierania umów są ograniczone do minimum, ponieważ wniosek można wypełnić internetowo, a umowa zostanie przysłana na podany adres domowy. Różne towarzystwa oferują także lekarzom urozmaicone rabaty – atutem jest to, że są już gdzieś ubezpieczeni, itd. Gwarantują im także stałą sumę gwarancyjną, także mają pełną świadomość tego, ile w razie czego wynosić będzie odszkodowanie.

Niezastąpione ubezpieczenie OC podmiotów leczniczych, osób wykonujących zawód lekarza, pielęgniarki lub inny zawód medyczny. Wysokiej klasy ochrona. Oferta jedyna w swoim rodzaju. Ubezpieczenie dostępne za małe pieniądze. OC podmiotów leczniczych najodpowiedniejsze dla Ciebie, tylko u nas!

Powyższy rodzaj ubezpieczenia OC jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Do jego adresatów zaliczyć możemy takie podmioty lecznicze, które całodobowo i stacjonarnie świadczą usługi zdrowotne, jednakże inne niż szpitalne i ambulatoryjne. Opisywaną polisę OC zawrzeć mogą także osoby wykonujące zawody medyczne. Do takich osób zaliczyć możemy lekarzy, pielęgniarki, położne, osoby wykonujące zawód związany z pomocą dentystyczną, rehabilitantów oraz ratowników medycznych. Posiadając OC podmiotów leczniczych, osób wykonujących zawód lekarza, pielęgniarki orz inny zawód medyczny dla klienta indywidualnego, małego i średniego przedsiębiorcy zyskujemy wiele jeśli chodzi o wiarygodność w oczach naszych pacjentów. Warunki polisy OC może skonfigurować wedle własnych potrzeb, korzystając z szerokiego katalogu dostępnych klauzul dodatkowych.

Ponadto jeśli cieszymy się tytułem specjalisty możemy liczyć na obniżenie wysokości składki. Taka zniżka dotyczy także kontynuacji ubezpieczenia.

W tym ubezpieczeniu OC, jego przedmiot stanowi odpowiedzialność cywilna osoby ubezpieczonej, która w wyniku świadczenia usług zdrowotnych lub zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych, wyrządziła szkodę osobie trzeciej. Możliwe jest uzyskanie ochrony ubezpieczeniowej obejmującej szkody powstałe w okresie, kiedy nie jesteśmy objęci obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Można także liczyć na ochronę ubezpieczeniową OC za wyrządzone przez nas szkody, wówczas kiedy podlegamy obowiązkowemu ubezpieczeniu OC w zakresie zdarzeń nie objętych tym obowiązkowym ubezpieczeniem OC lub też zdarzeń objętych obowiązkowym ubezpieczeniem OC jednak tylko tych szkód, których opłacenie nie jest możliwe z powodu wyczerpania się sumy gwarancyjnej. Nasze OC możemy także wzbogacić o pewne dodatkowe opcje.

Najpopularniejszymi rozszerzeniami są:

  • Ochrona za szkody wyrządzone poza obszarem Polski, związane z udzielaniem pierwszej niezbędnej pomocy medycznej, w okresie stażu, praktyki, wyjazdu służbowego, udziału w konferencjach
  • Ochrona za szkody, które powstały w wyniku wykonywania czynności związanych z chirurgią plastyczną lub zabiegów kosmetycznych
  • Ochrona za szkody, które powstały w wyniku działania podwykonawców bez prawa do regresu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *