Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie od kradzieży auta, zwrot ceny samochodu z ubezpieczenia

Ubezpieczenia antykradzieżowe dla każdego. Najtańsze ubezpieczenie od kradzieży auta, niskie składki, szybka wypłata odszkodowania. Najlepsze ubezpieczenia od kradzieży aut – ranking ofert online. Kompleksowe zabezpieczenie samochodu, ochrona przez całą dobę, na terenie Polski.

Ubezpieczenia antykradzieżowe

Każdy posiadacz samochodu, czy innego pojazdu mechanicznego ma możliwość wykupienia osobnego ubezpieczenia (oprócz – podstawowego ubezpieczenia oc), które zabezpieczy go w razie kradzieży samochodu. Ceny składek, jakie należy opłacać zazwyczaj nie są bardzo wysokie – z pewnością są dużo mniejsze od ceny ubezpieczenia oc. Zależną one najczęściej od wartości, na jaką zostanie wyceniony samochód oraz od jego cech technicznych. Zazwyczaj z takiego ubezpieczenia korzystać mogą tylko osoby, które mają swoje prywatne auta – nie zawsze bowiem można wykupić je dla firmowych samochodów.

Ads code goes here

Firmy ubezpieczeniowe także biorą pod uwagę wiek samochodu oraz okres, w jakim właściciel posiada dany samochodów. Podpisując umowę z daną ubezpieczalnią warto także dokładnie zapoznać się z zasadami owej umowy – sprawdzić, co dokładnie na myśli ma ubezpieczalnia pod słowem ‘kradzież’, czy ubezpieczenie obejmuję wszystko, co jest zawarte w samochodzie, całe wyposażenie, czy tylko auto.

Co gwarantuje posiadaczom aut ubezpieczenie od kradzieży?

W sytuacji, gdy dojdzie do kradzieży samochodu, a właściciel posiadał odpowiednie ubezpieczenie, może on liczyć na odpowiednie odszkodowanie. Zapewnia ono najczęściej możliwość zakupienia nowego auta, dzięki czemu dalej można bezproblemowo funkcjonować. Wiadomo bowiem, że po takiej kradzieży sprawa nie zostanie szybko rozwiązana i ciężko znaleźć jest winowajców. Zatem, gdy taki fakt się wydarzy, ubezpieczenie gwarantuje możliwość szybkiego powrotu do stanu sprzed kradzieży. To jest właśnie jego największą zaletą.

Warto również dodać, że samochód jest pod ochroną 24 godziny na dobę, w każdym miejscu w Polsce. Oczywiście takie ubezpieczenie zakupić można online, gdzie należy uzupełnić wniosek, można porozmawiać z konsultantem danych ubezpieczalni, jak również osobiście można odwiedzić odpowiednią placówkę i załatwić wszystkie formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *