Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Dobre ubezpieczenie KR – kosztów ratownictwa medycznego

Wyruszasz w ważną podróż? Czeka Cie urlop w górach, nad morzem, a może na obcym lądzie? Zabezpiecz się i wykup polisę z kr. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Tanie ubezpieczenie kr – kosztów ratownictwa dostępne online. Czy masz aktualną polisę z pokryciem kosztów ratownictwa? Sprawdź to już dziś! Zobacz co obejmuje ubezpieczenie kr. Co zrobić, gdy zabłądzisz na obcym terenie? Nie martw się! Ratownicy Cię odnajdą i odstawią do szpitala.

Czy potrzebne jest mi ubezpieczenie kr?

Bardzo ważne jest to, by wiedzieć, co tak naprawdę oznacza sam skrót KR w obrębie polisy turystycznej. Zawiera się w nim ubezpieczenie dotyczące zarówno kosztów ratownictwa, jak i poszukiwania. Połączenie ubezpieczenia kosztów ratownictwa oraz tego związanego z kosztami leczenia stanowi najważniejszą podstawę większości polis turystycznych. Nic dziwnego, ponieważ coraz częściej spotkać się można znad wyraz odważnymi osobami, które przez przypadek tracą orientację w terenie.

Ads code goes here

Co w szczególności obejmuje ubezpieczenie kosztów ratownictwa?
Ubezpieczony ma pewność, że zostaje objęty ochroną w postaci pokrycia kosztów związanych z poszukiwaniem go na lądzie, ale i w górach czy w wodzie. Co ważne, mowa tutaj o wyspecjalizowanych jednostkach ratowniczych. Ponadto, pokryte zostają koszta związane z udzieleniem doraźnej pomocy medycznej, a także przetransportowania osoby ubezpieczonej bezpośrednio do placówki medycznej.

Czym jednak właściwie jest ratownictwo?

Przy wyborze tej polisy warto wiedzieć, że ratownictwo to świadczenie pomocy medycznej już od chwili odnalezienie danego ubezpieczonego, aż do czasu przetransportowania go do pobliskiego szpitala, bądź ewentualnie innej medycznej placówki, w której może mu zostać udzielona pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *