Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Jakie ubezpieczenie kosztów leczenia wybrać – polisy KL

Ubezpiecz swoje zdrowie i portfel od wysokich kosztów leczenia. Wyjeżdżasz za granicę? Wykup ubezpieczenie kl- kosztów leczenia. Najlepsza i najtańsza oferta ubezpieczenia kosztów leczenia, nie przepłacaj. Najlepsze warunki, szybka pomoc, zobacz jak wykupić ubezpieczenia KL- kosztów leczenia.

Ubezpieczenie KL, co to?

Ubezpieczenie KL czyli ubezpieczenie kosztów leczenia to polisa obejmująca koszty leczenia ubezpieczonego za granicami Polski. Głównym założeniem tego typu polisy jest ochrona przed bardzo wysokimi kosztami leczenia choroby lub wypadu, który przydarzył się za granicą. Osoba wyjeżdżająca służbowo lub w celach turystycznych, musi liczyć się z ryzykiem doznania urazu oraz w przypadku jego wystąpienia z samodzielnym pokryciem kosztów hospitalizacji.

Ads code goes here

Po co się ubezpieczać?

Ubezpieczenie jakie obowiązuje w Polsce i zapewnia bezpłatne leczenie w przypadku choroby czy wypadku, nie działa już poza jej granicami. Dlatego też jadąc na egzotyczną wycieczkę warto ubezpieczyć się od kosztów leczenia, ponieważ jeden dzień hospitalizacji, może nas kosztować nawet 1000 zł. Polisa KL zapewnia pełną ochronę przed takimi wydatkami oraz pokrywa nawet koszty wykupu lekarstw, transportu do szpitala, konsultacji medycznych czy zakupu protez.

Jak to działa

Do pełnej ochrony kosztów leczenia za granicą niezbędne jest wykupienie ubezpieczenia, które w zależności od destynacji i długości pobytu wynosi od 20 do 150-200 zł, płatne jednorazowo. W przypadku leczenia za granicą należy zachować całą dokumentacje medyczną, w przeciwnym razie nie zostaną pokryte koszty leczenia z polisy. Ważną kwestią jest także choroba i przeciwwskazania lekarza przed odbyciem podróży przez ubezpieczonego. Ubezpieczyciel może nie zwrócić kosztów leczenia jeśli osoba podróżująca dostała przeciwwskazania do podróży lub chorował już na terenie Polski, przed terminem wyjazdu za granicę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *