Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie działalności gospodarczej w zakresie łowiectwa

Spełnij swój obowiązek! Wykup ubezpieczenie działalności gospodarczej. Zawrzyj umowę i ciesz się ochroną. OC przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie łowiectwa jakich mało. U nas oferty jedyne w swoim rodzaju. Zadzwoń, a dostosujemy je do Ciebie. OC przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą w zakresie łowiectwa dostępne od ręki. Najlepsze ubezpieczenia działalności gospodarczej.

Osobami, do których kierowane jest ubezpieczenie OC przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie łowiectwa są ci, którzy świadczą usługi turystyczne, które polegają na polowaniach wykonywanych przez cudzoziemców na terytorium Polski oraz za granicą. Powyższe ubezpieczenie należy do ubezpieczeń obligatoryjnych. Tak więc, każdy kto prowadzi działalność opisaną powyżej ma obowiązek zawarcia polisy OC. Obowiązek ten wynika z ustawy Prawo łowieckie. Ponadto posiadanie ubezpieczenia zwiększa poziom zaufania, którym darzą nas klienci, a my uzyskujemy pewność działania. Posiadanie takiego ubezpieczenia to także minimalizacja ryzyka w związku z funkcjonowaniem naszej działalności. W przypadku szkód wyrządzonym osobom trzecim, nie musimy się martwić o koszty, gdyż to ubezpieczyciel pokrywa koszty odszkodowań, o ile zdarzenia powodujące szkody znajdują się w umowie ubezpieczeniowej.

Ads code goes here

W Rozporządzeniu Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie łowiectwa, odnaleźć można informacje dotyczące przedmiotu i zakresu tego ubezpieczenia OC. W zakres ochrony ubezpieczeniowej wchodzi odpowiedzialność cywilna przedsiębiorcy za szkody powstałe w wyniku jego działania bądź zaniechania. Rzecz jasna zdarzenia muszą zaistnieć podczas trwania umowy, a szkody muszą powstać w wyniku wykonywania czynności związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą. Mówiąc o ubezpieczeniu OC przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie łowiectwa, wspomnieć należy o trzech sumach gwarancyjnych.

W odniesieniu do jednego zdarzenia wynoszą one:

  • 20 tysięcy euro, wówczas gdy oferowane usługi związane są polowaniem wykonywanym przez cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub polowaniem za granicą,
  • 15 tysięcy euro, w przypadku usług obejmujących tylko i wyłącznie polowanie za granicą,
  • 10 tysięcy euro, w przypadku usług obejmujących tylko polowania na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *