Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie assistance – pewność w podróży Twoim samochodem!

Ubezpieczenie assistance, gwarancja bezpieczeństwa, zapewnienie udzielenia pomocy w zakresie objętym mową, natychmiastowa pomoc. Ubezpieczenia assistance, maksimum korzyści, niska składka, przejrzyste warunki. Sprawdź aktualne promocje bez wychodzenia z domu.

Rodzaje ubezpieczeń assistance

Ubezpieczenie samochodowe assistance gwarantuje pomoc w nagłych, niespodziewanym zdarzeniu drogowym. W przeciwieństwie do ubezpieczenia OC, jest ono dobrowolne. Zakres ochrony jest natomiast zależny od wybranego wariantu ubezpieczenia.

Ads code goes here

Ubezpieczenie assistance medyczne zapewnia profesjonalną pomoc medyczną ubezpieczonemu oraz jego rodzinie. Istnieje również assistance domowy, czyli pomoc fachowców przy awariach sprzętu domowego, głównie RTV i AGD. Assisatnce w podróży to zagwarantowana pomoc w przypadku wypadku losowego w czasie trwania podróży. Możemy zawrzeć jeszcze jeden rodzaj takiego ubezpieczenia, a mianowicie assitance prawne, czyli dostęp do pomocy prawnej.

Zakres ubezpieczenia assistance

Przed kupnem polisy, należy dokładnie zastanowić się nad wariantem, który najbardziej będzie odpowiadał naszym potrzebom i wymaganiom. Możliwe jest zawarcie umowy na podstawową pomoc assistance, lub poszerzyć ją o konkretne przypadki. W zależności od potrzeby, możemy kupić polisę obejmującą jedynie ubezpieczonego, lub też cała jego najbliższą rodzinę. Ubezpieczenie assistance jest również często dodatkiem do kupowanych przez nas usług bankowych. Niektóre ubezpieczalnie przy zakupie dwóch produktów assistance oferują specjalne zniżki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *