Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC zawodowe dla osób pracujących

Masz odpowiedzialną pracę? Chciałbyś ograniczyć nadmierne ryzyko? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Polisy ubezpieczeniowe OC zawodu na najkorzystniejszych warunkach. Doświadczeni pracownicy, możliwość wspólnego ustalenia warunków polisy i wiele innych udogodnień. Jedyna taka oferta. Skontaktuj się z naszym ekspertem i przekonaj się sam. Polisa OC zawodowe dla każdego i na każdą okazję.

Warto zauważyć, że pewne zawody lub rodzaje działalności gospodarczej obarczone są w naszym kraju obowiązkiem wykupienia polisy ubezpieczeniowej OC. Zazwyczaj obowiązek ten dotyczy zawodów, które wymagają dużej wiedzy oraz kompetencji, ale także tych, których złe wykonywanie może przynieść duże straty osobom trzecim. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC chroni osobę ubezpieczoną oraz klienta. Jeśli jesteś radcą prawnym, adwokatem lub brokerem ubezpieczeniowym bez wątpienia powinieneś posiadać ubezpieczenie OC.

Ads code goes here

Pomimo ustawowego wymogu posiadania takiego ubezpieczenia poprzez osoby zajmujące się określonym profesjami, warto nadmienić, że nawet jeśli jesteśmy z tego obowiązku zwolnieniu, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zawarli z ubezpieczycielem dobrowolną umowę OC. Z kolei nawet jeśli ustawowo jesteś zobligowany do zawarcia takiej umowy, to również możesz dokupić polisę dobrowolną. Będzie to pewnego rodzaju „doubezpieczenie”, szczególnie przydatne wówczas kiedy zależy nam na większej ochronie. Wówczas możemy uzyskać ubezpieczenie na sumę gwarancyjną znacznie wyższą niż ta określona w przepisach dotyczącego obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodu.

Ubezpieczenie OC zapewnia solidną ochronę naszych potencjalnych klientów. Kiedy w wyniku naszych błędów należeć im się będzie odszkodowanie, wówczas ubezpieczyciel wypłaci należną sumę osobie poszkodowanej. Z kolei my, jako podmioty świadczące pewne usługi posiadamy ochronę w postaci braku ponoszenia kosztów związanych z naprawieniem szkody. Warto dodać, że ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodu skierowane jest nie tylko dla osób fizycznych wykonujących zawód, ale również dla osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niebędących osobami prawnymi.

Jeśli wykonujesz zawód związany z większym ryzykiem wyrządzenia szkody nie zapomnij wykupić polisy ubezpieczeniowej OC, pozwoli to na uniknięcie przykrych skutków nieprzewidzianych zdarzeń w przyszłości. W Polsce wymóg posiadania takiego ubezpieczenia oprócz wymienionych wcześniej zawodów, posiadają także zakłady opieki zdrowotnej, biura turystyczne. Sprawdź czy Twój zawód kwalifikuje się do obowiązkowego ubezpieczenia OC i zadbaj o swoją przyszłość już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *