Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC zarządców nieruchomości

Zarządzasz nieruchomościami? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie najlepszą na rynku ofertę. Nasze usługi kierujemy do osób szukających najkorzystniejszych polis OC zarządców nieruchomości. Wykupując u nas swoją polisę OC zarządcy nieruchomości możesz liczyć na sporo profitów. Stabilność finansowa, minimalizowanie ryzyka. To wszystko uzyskasz dzięki współpracy z nami. Umowy zawieramy błyskawicznie. Szanujemy Twój czas!

Ubezpieczeniem OC zarządcy nieruchomości powinni zainteresować się głównie przedsiębiorcy oraz oczywiście zarządcy nieruchomości. Na mocy ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 roku, ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości jest obowiązkowe. Warto przeanalizować artykuł 186 tejże ustawy, aby w pełni zapoznać się z charakterystyką tego ubezpieczenia. Jeżeli chodzi o informacje związane z przedmiotem ubezpieczenia, jego zakresem oraz wartościami minimalnych sum gwarancyjnych odsyłamy Państwa do zapoznania się z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia OC dla zarządcy nieruchomości.

Ads code goes here

Ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości wyraża się w odpowiedzialności cywilnej tego zarządcy w zakresie szkód spowodowanych jego działalnością lub też zaniechaniem działania w procesie wykonywania czynności zarządzania nieruchomością. Warto zauważyć, że jeśli osoby trzecie wykonują pracę w imieniu zarządcy i pozostają one pod jego nadzorem, to również mogą liczyć na ochronę swoich działań związanych z zarządzaniem nieruchomości. System płacenia składek bardzo mocno uzależniony jest od wyboru ubezpieczyciela oraz od jakości dotychczasowej współpracy z daną firmą ubezpieczeniową. Jeśli nasza współpraca z jedną firmą ubezpieczeniową trwa wiele lat i obydwie strony umowy są zadowolone ze współpracy, to możemy liczyć na nieco korzystniejsze warunki aniżeli w zakładach ubezpieczeniowych, z którymi podpisujemy umowę po raz pierwszy.

Warto dodać, że zakres ubezpieczenia musi być zgodny z tym, co znajduje się w aktualnym Rozporządzeniu Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia OC zarządcy nieruchomości. 13 grudnia 2013 roku, zakres takiego ubezpieczenia poszerzony został o dwa dodatkowe punkty. Po pierwsze jest to rezygnacja ubezpieczycieli z prawa do regresu. Po drugie, jeśli osoba pracująca pod nadzorem ubezpieczonego umyślnie doprowadzi do zaistnienia szkody, to może ona zostać pokryta przez ubezpieczyciela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *