Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Jakie ubezpieczenie OC syndyka, nadzorcy sądowego lub zarządcy

OC syndyka, nadzorcy sądowego lub zarządcy w najlepszym wydaniu czeka na Ciebie. Szybkie załatwienie formalności, błyskawiczne zawarcie umowy. Oferujemy najlepsze warunki na rynku. Nasza firma to synonim doświadczenia i rzetelnej obsługi w każdym momencie trwania umowy. Minimalne sumy gwarancyjne- już od 10 tysięcy złotych. Taka oferta- tylko u nas. Zadzwoń, a otrzymasz fachową poradę. Zawarcie OC syndyków, nadzorców sądowych lub zarządców jeszcze nigdy nie było tak proste.

Powyższe ubezpieczenie OC przeznaczone jest dla syndyków, nadzorców sądowych lub zarządców. Osoby wykonujące czynności zawodowe w tym zakresie mają obowiązek zadbania o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody będące skutkiem ich osobistego działania lub działania pełnomocnika ubezpieczonego. Obowiązek ubezpieczenia wynika z ustawy o Prawie upadłościowym i naprawczym. Osoba powołana do wykonywania czynności syndyka, zarządcy lub nadzorcy sądowego ubezpiecza się w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w wyniku działania lub zaniechania osoby ubezpieczonej, podczas trwania umowy ubezpieczeniowej przy wykonywaniu czynności określonych powyżej. Zgodnie z wytycznymi ustawy, wysokość sumy gwarancyjnej określonej jako minimalną ustala się biorąc pod uwagę wartość masy upadłościowej. Minimalna suma gwarancyjna dotyczy wszystkich zdarzeń, których negatywne skutki są zawarte w umowie ubezpieczeniowej OC. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przedmiotu jak i zakresu ubezpieczenia warto zapoznać się Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia OC komorników sądowych.

Ads code goes here

Dzięki posiadaniu polisy OC dla syndyków, nadzorców sądowych lub zarządców dbamy o naszych kontrahentów, chroniąc ich interesy. W przypadku szkód wyrządzonych przez ubezpieczonego lub jego pełnomocnika, ubezpieczyciel bierze na siebie odpowiedzialność za wypłatę odszkodowania osobom trzecim. Z racji tego iż mówimy o ubezpieczeniu OC dotyczącym zawodów obarczonych dość dużą odpowiedzialnością, warto porównać oferty kilku ubezpieczycieli i wybrać najkorzystniejszą dla nas opcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *