Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

OC osoby sporządzającej świadectwa charakterystyki energetycznej

Najwłaściwsza oferta dla Ciebie. OC osoby sporządzającej świadectwa charakterystyki energetycznej budynku. Dostosowane do Twoich potrzeb. Niespotykanie niska składka. Ochrona niemająca sobie równych. Zadzwoń i zapytaj o OC osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej budynków. Ubezpiecz się u nas!

To ubezpieczenie należy do jednego z wielu obowiązkowych ubezpieczeń OC. Posiadanie polisy ubezpieczeniowej w zakresie sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku wymagane jest przez ustawę Prawo budowlane. Do zawarcia tego ubezpieczenia OC zobowiązane są osoby wykonujące wyżej wspomniane czynności w budynkach, lokalach mieszkalnych, bądź w miejscach, które charakteryzują się samodzielnością techniczno- użytkową. Ubezpieczenie obejmuje szkody, powstałe w przypadku nieodpowiedniego sporządzenia świadectwa charakterystyki energetycznej. Zadbaj o swoją wiarygodność i zawrzyj polisę OC.

Ads code goes here

Niewątpliwie poczucie bezpieczeństwa jakie uzyskujesz w ramach powyższego ubezpieczenia OC jest bezcenne. W przypadku zaistnienia niekorzystnych dla nas sytuacji, możemy liczyć na to, że ubezpieczyciel podejmie się zapłaty należnej kwoty osobom trzecim. Składki można opłacać w bardzo korzystnie ustalonych ratach, tak abyśmy mogli wykonywać nasze płatności zawsze na czas. Ubezpieczyciel zatroszczy się o nasze sprawy i wątpliwości nie tylko w przypadku powstania szkód, ale także na wstępnym etapie zawierania umowy ubezpieczeniowej.

Posiadając opisywane ubezpieczenie ,osoby odpowiedzialne za sporządzenie charakterystyki energetycznej budynku objęte są ochroną ubezpieczeniową. Dokładniej mówiąc przedmiot tego ubezpieczenia stanowi odpowiedzialność cywilna tych osób. Jeśli w wyniku działania lub zaniechania tych osób powstaną szkody, to ubezpieczyciel jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność dotyczącą tych szkód. Warunkiem jest jednak to, aby szkoda zaistniała w trakcie trwania umowy z ubezpieczycielem oraz powstała w związku z wskazanymi wyżej czynnościami. Wszelkie informacje o zakresie oraz przedmiocie ubezpieczenia znaleźć można w Rozporządzeniu Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej osoby sporządzającej świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową. Warto także wspomnieć o wysokości minimalnej sumy gwarancyjnej. Wynosi ona 25 tysięcy euro jeśli odnosimy się do pojedynczego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *