Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC dla sportowców zawodowych i amatorów

Najkorzystniejsza oferta ubezpieczeń OC dla sportowców, trenerów i instruktorów sportowych. Sprawdź gdzie najtańsze ubezpieczenie OC sportowców. Ubezpieczenia OC dla amatorów i sportowców wyczynowych. Zawsze gwarantowane bezpieczeństwo i wygoda. Niewyobrażalnie niskie stawki. Dogodne i łatwe spłaty. Potrzebujesz OC dla sportowca, trenera lub instruktora sportowego? Nie wahaj się i zadzwoń już dziś do doradcy. Gdzie najtańsze ubezpieczenia OC – ranking online.

Adresatami powyższego ubezpieczenia są podmioty prowadzące działalność o charakterze sportowym, jak i rekreacyjnym. Ponadto ubezpieczenie OC wykupić mogą sportowcy, trenerzy, instruktorzy sportowi oraz wszyscy inni pracownicy obsługi sportu. Warto nadmienić, że ten rodzaj ubezpieczenia OC jest dobrowolny. W zakresie przedmiotu ubezpieczenia mieści się odpowiedzialność cywilna osoby ubezpieczonej za szkody wobec osób trzecich, które powstały w wyniku czynu niedozwolonego ubezpieczonego (odpowiedzialność cywilna deliktowa), a także szkody powstałe w wyniku prowadzonej przez ubezpieczonego działalności (aktywność, wykonywany zawód), która jest określona w umowie ubezpieczenia.

Ads code goes here

Oferta ubezpieczeniowa może zostać dopasowana do indywidualnych predyspozycji klienta, jest to możliwe ze względu na istnienie szerokiej gamy klauzul. Coraz częściej spotkać się można z sytuacją, w której ubezpieczyciel staje się podmiotem oferującym nie tylko ochronę, ale także pomoc finansową przeznaczoną na rozwój kariery zawodowej. Warto dodać, że ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej sportowców oraz osób związanych ze sportem może być rozszerzone o ochronę ubezpieczeniową na szkody:

  • Którymi dotknięte zostały osoby będące pracownikami ubezpieczonego oraz powstały w wyniku wypadku przy pracy;
  • Które powstały w mieniu, użytkowanym przez ubezpieczonego;
  • Które mają swój wyraz w rzeczach przechowywanych w szatni;
  • Które powstały poza granicami terytorium RP.

Ubezpieczyciel daje gwarancję pokrycia uzasadnionych kosztów procesów, związanego z roszczeniem poszkodowanej osoby trzeciej, ponadto pokrywa koszty, które przeznaczone zostały na potrzeby zapobiegania szkody lub zredukowania jej rozmiarów. Zasada ta obowiązuje nawet jeśli wykorzystanie środków finansowych na te cele okazałoby się bezskuteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *