Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC rzeczoznawców majątkowych

Polisy OC dla rzeczoznawców majątkowych. Indywidualna konfiguracja warunków polisy, łatwo spłacalne raty, minimum formalności. Z nami staniesz się wiarygodny dla swoich potencjalnych kontrahentów. Nasze ubezpieczenie OC daje spokój i swobodę działania. Jeśli jesteś rzeczoznawcą majątkowym nie mogłeś trafić na lepsza ofertę. Zadzwoń, dowiedz się szczegółów a my zajmiemy się resztą.

Bezkonkurencyjna polisa OC rzeczoznawcy majątkowego

Standardowo wyróżnić można trzy rodzaje ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej rzeczoznawcy majątkowego. Ubezpieczenie obowiązkowe przeznaczone jest dla osób, które prowadzą działalność związaną z rzeczoznawstwem majątkowym. Zazwyczaj ubezpieczyciel oferuje nam szeroką gamę sum gwarancyjnych wahających się od 25 tysięcy do 250 tysięcy euro.

Ads code goes here

Bardzo dobrze, gdy obowiązkowe ubezpieczenie OC rzeczoznawcy majątkowego posiada opcję wykupienia prawa do regresu. Wówczas w przypadku szkody powstałej w wyniku naszego niedopilnowania sprawy, ubezpieczyciel nie ma prawa egzekwowania od nas środków pieniężnych na pokrycie tej szkody. Ponadto warto zorientować się czy nasz ubezpieczyciel ma w swojej ofercie ubezpieczenie OC dla osoby sporządzającej świadectwa charakterystyki energetyczne budynku. Aby stać się posiadaczem polisy OC rzeczoznawcy majątkowego wystarczy jeden wniosek o ubezpieczenie. Najczęściej składki możemy płacić w 2, 4 lub 12 ratach.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla rzeczoznawcy majątkowego może zostać zawarte również dobrowolnie. Jest ono przeznaczone dla rzeczoznawców, którzy wykonują czynności osobiście w związku z powołaniem na biegłego sądowego. W tym wypadku możemy liczyć na wysokie sumy ubezpieczenia od 100 tysięcy do 2 milinów złotych. Ten rodzaj ubezpieczenia można rozszerzyć o ochronę szkód związanych ze zniszczeniem, zaginięciem bądź uszkodzeniem dokumentów związanych z naszymi sprawami zawodowymi. Płatność składki do ustalenia z ubezpieczycielem, możliwa do zapłaty nawet w 12 ratach.

Skupiając swoją uwagę na ubezpieczeniach OC dla rzeczoznawcy, warto także powiedzieć kilka słów o ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej rzeczoznawcy wykonującego czynności osobiście. Ten rodzaj ubezpieczenia jest ubezpieczeniem indywidualnym. Przeznaczone jest dla osoby fizyczne, który czynności zawodowe wykonuje osobiście. Możemy liczyć tutaj na szeroki wybór sum gwarancyjnych, atrakcyjne ceny, dodatkową opcję ochrony dokumentów oraz płatność aż do 12 rat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *