Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Dobre ubezpieczenie OC dla biegłych rewidentów

Najwłaściwsze OC podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych tyko u nas. Fachowa obsługa, perfekcyjna ochrona, skromne składki. Dowiedz się ile zaoszczędzisz. Zadzwoń do naszego agenta. OC podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych czeka na Twój podpis.

Każdy podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych obciążony jest obowiązkiem ubezpieczenia OC. Obowiązek ubezpieczenia określony został w ustawie „o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz nadzorze publicznym”. Polisa OC zapewnia pokrycie przez ubezpieczyciela szkód, które powstały w wyniku funkcjonowania naszej działalności usługowej. Jeżeli posiadamy ubezpieczenie OC możemy czuć się bezpiecznie. Niewątpliwe dzięki temu możemy prowadzić naszą działalność bez żadnych przeszkód. Zyskujemy swobodę działania, która przekłada się na lepszą jakość naszych usług oraz wiarygodność w oczach potencjalnych kontrahentów.

Ads code goes here

Aby dowiedzieć się w szczegółach o zakresie i przedmiocie ubezpieczenia warto zajrzeć do Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia OC podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Polisa obejmuje odpowiedzialność cywilną wobec szkód powstałych w wyniku działania lub zaniechania przez ubezpieczonego, a także osób, za które ubezpieczony ponosi odpowiedzialność. Ponadto, zdarzenie, które wywołało szkodę musi zaistnieć w trakcie trwania umowy ubezpieczeniowej oraz mieć związek z prowadzoną działalnością zawodową.

Minimalne sumy gwarancyjne tego typu ubezpieczenia OC wynoszą:

  • 400 tysięcy euro zarówno na jedno, jak i wszystkie zdarzenia w okresie ubezpieczenia, które zawarte zostało na okres nie dłuższy niż rok oraz jeśli przedmiotem działalności są czynności rewizji finansowej
  • 10 tysięcy euro (w odniesieniu do pojedynczego zdarzenia), jeżeli działalność polega na prowadzeniu ksiąg podatkowych lub rachunkowych, na doradztwie podatkowym, prowadzeniu postępowań likwidacyjnych lub upadłościowych, wykonywanie ekspertyz bądź opinii ekonomiczno- finansowych, prowadzenie usług atestacyjnych, inne usługi zastrzeżone do wykonywania przez biegłych rewidentów
  • 2 tysiące euro (w odniesieniu do pojedynczego zdarzenia), wówczas gdy funkcjonowanie firmy opiera się na działalności wydawniczej lub szkoleniowej w obszarze rachunkowości, rewizji finansowej lub podatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *