Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC dla agencji detektywistycznych i detektywów

Jesteś detektywem? Szukasz odpowiedniego OC? Dobrze trafiłeś! U nas ubezpieczenie prywatne OC przedsiębiorcy za szkody wyrządzone podczas wykonywania czynności detektywa otrzymasz na najlepszych warunkach. Dogodne systemy ratalne, spłaty łatwiejsze niż myślisz. Nasze OC przedsiębiorców za szkody wyrządzone podczas wykonywania czynności detektywa to wybór wielu zadowolonych klientów. Ubezpieczenia prywatne OC dla każdego.

Adresatami ubezpieczenia OC przedsiębiorcy za szkody wyrządzone podczas wykonywania czynności detektywa są osoby, których działalność gospodarcza polega na wykonywaniu usług detektywistycznych. Przedsiębiorcy prowadzący działalność o takim charakterze mają obowiązek zawarcia wyżej wspomnianego ubezpieczenia OC. Posiadanie polisy OC z pewnością usprawnia proces prowadzenia działalności gospodarczej. Wykupując polisę OC nie tylko spełniamy wymóg, jaki nakłada na nas ustawa, ale także uzyskujemy wiarygodność w oczach potencjalnych klientów. Ponadto możemy cieszyć się z ochrony w zakresie określonym w umowie ubezpieczeniowej. Aby dokładnie wiedzieć jaki jest przedmiot oraz zakres opisywanej polisy OC należy zapoznać się z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy za szkody wyrządzone podczas wykonywania czynności detektywa.

Ads code goes here

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje szkody powstałe w wyniku działania lub zaniechania detektywa, oczywiście ochrona obowiązuje tylko w czasie trwania umowy ubezpieczeniowej oraz przy wykonywaniu czynności związanych z usługami detektywistycznymi. W wyżej wspomnianym Rozporządzeniu znaleźć można informację dotyczące minimalnej sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia. Wynosi ona 15 tysięcy euro na jedno zdarzenie.

Warto zaznaczyć, że usługi detektywistyczne kwalifikujące się do objęcia ubezpieczeniem to czynności związane z uzyskiwaniem, przetwarzaniem i przekazywaniem informacji o osobach, przedmiotach i wydarzeniach. Czynności te, realizowane są na podstawie umowy zawartej z klientem. Warto upewnić się czy w skład ubezpieczenia OC wchodzą wszystkie interesujące na elementy. Najbardziej pożądanymi składnikami, które powinny być objęte ubezpieczeniem OC są kwestie wynikające ze stosunków prawnych i gospodarczych osób fizycznych, weryfikacji wiarygodności w zakładach ubezpieczeniowych, poszukiwanie mienia, a także osób fizycznych, zbieranie informacji w sprawach, które objęte są postępowaniem karnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *