Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Dobre ubezpieczenie OC dla doradców podatkowych

Ubezpieczenie OC podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe z pewnością wpłynie korzystnie na jakość Twojej pracy. Jasne i zrozumiałe zasady. Minimum formalności. Grono ekspertów. To wszystko czeka właśnie na Ciebie. Czekamy na Twoją aplikację. Przekonaj się, że zawarcie umowy ubezpieczeniowej jest dziecinnie proste. Z nami poczujesz się bezpiecznie. Polisa ubezpieczeniowa OC podmiotu wykonującego doradztwo podatkowe to gwarancja solidnej ochrony.

Ubezpieczenie OC podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe przeznaczone jest dla osób świadczących usługi doradztwa w zakresie podatków. Jeśli jest to profesja, którą się Państwo zajmują, muszą Państwo pamiętać, że należy ubezpieczyć się nie później aniżeli w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia wykonywania czynności związanych z doradztwem podatkowym. Więcej informacji znajdą Państwo w ustawie o doradztwie podatkowym, a konkretniej w artykule numer 2 tejże ustawy.

Ads code goes here

Wykupienie polisy ubezpieczeniowej wiąże się z spełnieniem ustawowego obowiązku oraz daje ochronę ubezpieczeniową w zakresie cywilnej odpowiedzialności zawierającej się w czynnościach usługowych związanych z doradztwem podatkowym. Dzięki temu stajemy się autentyczni w oczach naszych klientów. Jeżeli w działaniach na rzecz osoby trzeciej, zdarzy się, że dozna ona straty i to my jako podmiot świadczący usługi z zakresu doradztwa podatkowego zostaniemy obarczeni winą za te straty, wówczas posiadając ubezpieczenie OC mamy gwarancję, że należne odszkodowanie zapłaci w naszym imieniu ubezpieczyciel.

Prowadzenie naszej działalności gospodarczej jest o wiele prostsze jeśli mamy wykupione ubezpieczenie OC podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe. Oprócz wymienionych powyżej korzyści, warto zauważyć, że znacznie zmniejsza się ryzyko związane z prowadzeniem naszej działalności. Ponadto wielu ubezpieczycieli oferuje bardzo korzystne formy ratalne, a co za tym idzie nasze składki płacimy na warunkach, które odpowiadają naszym wymaganiom. Oczywiście ubezpieczyciel udziela nam informacji nie tylko w przypadku urzeczywistnienia się szkody, ale również wtedy gdy mamy wątpliwości lub chcemy uzupełnić naszą wiedzę na temat ubezpieczenia OC.

Zakres i przedmiot ubezpieczenia dostępny jest w Rozporządzeniu Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe. Wartość minimalna sumy gwarancyjnej w ubezpieczeniu OC podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe wynosi 10 tysięcy euro na jedno zdarzenie. Informacje szczegółowe znajdują się w wyże wymienionym Rozporządzeniu, warto więc zapoznać się z nim przed podpisaniem umowy ubezpieczeniowej OC w celu ustalenia optymalnych dla siebie warunków tejże umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *