Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC organizatorów imprez masowych

Zadbaj o zabezpieczenie finansowe i wykup OC organizatorów imprez masowych. Prosto, szybko, na dogodnych warunkach. OC organizatora imprez masowych to gwarancja udanych przedsięwzięć. Wykup najkorzystniejszą polisę online.

Z ubezpieczenia OC dla organizatorów imprez masowych skorzystać mogą wszyscy ci organizatorzy takich imprez, którzy pobierają opłatę za udział w nich. Co więcej, impreza musi mieć charakter sportowy, artystyczny lub rozrywkowy. Warto podkreślić, że ubezpieczenie, o którym mowa jest obowiązkowe, a obowiązek ten wynika z art. 53 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych. Pomimo przymusu zawarcia ubezpieczenia OC dla organizatorów imprez masowych, warto wskazać na szereg korzyści jakie ono za sobą niesie. Po pierwsze jest to spełnienie formalnego obowiązku, który wynika z ustawy. Zawarcie tego ubezpieczenia daje nam swobodę działania i poczucie, że spełniamy główny wymóg z zakresu organizowania takiej imprezy.

Ads code goes here

Co więcej ubezpieczenie OC zapewnia nam ochronę ubezpieczeniową wyrażającą się w odpowiedzialności cywilnej związaną z naszą działalnością. Poprzez to, osoba ubezpieczona zyskuje wiele jeśli chodzi o wiarygodność. Nie sposób także pominąć poczucia bezpieczeństwa jakie daje nam ubezpieczenie OC organizatorów imprez masowych. Jeśli w wyniku niesprzyjających okoliczności wyrządzona zostanie szkoda osobie trzeciej, a obowiązek naprawienia tej szkody spoczywał będzie na ubezpieczonym, wówczas ubezpieczyciel zajmie się wypłatą odszkodowania należącego się tej osobie. Będąc ubezpieczonym zyskujesz poczucie minimalizacji ryzyka związanego z prowadzoną przez siebie działalnością. Ponadto, sam decydujesz w jaki sposób chcesz płacić składki. Ratalny schemat płatności można dostosować do możliwości i oczekiwań klientów. Dzięki temu, bardzo łatwo opłacić wszystkie raty w terminach.

W przypadku chęci zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zarówno zakresu jak i przedmiotu ubezpieczenia warto przeanalizować najnowszą aktualizację Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej organizatorów imprez masowych. Warto także zaznaczyć, że w skład ubezpieczenia OC wchodzi odpowiedzialność cywilna organizatorów za szkody wyrządzone uczestnikom imprez, na których pobieranie są opłaty za wstęp. Odpowiedzialność cywilna objęta jest ubezpieczeniem podczas trwania umowy ubezpieczeniowej. Wysokość sumy minimalnej, na jaką można zawrzeć takie ubezpieczenie jest bardzo zróżnicowana. Przede wszystkim zależy ona od charakteru imprezy. Od tego jakiego rodzaju jest to impreza, w jakim miejscu jest organizowana oraz ile wynosi liczba jej uczestników. Minimalne sumy ubezpieczeniowe również zawarte zostały w Rozporządzeniu wspomnianym powyżej. Znaleźć je można czytając paragraf numer 5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *