Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC notariuszy – oferta dla kancelarii notarialnych

Zapewnij sobie spokój podczas wykonywania swojego zawodu. Z polisą OC notariuszy nie straszne Ci żadne finansowe problemy. Profesjonalna obsługa, dogodne warunki. Bogata oferta dostosowana dla najbardziej wymagających. Ubezpiecz się już dziś i śpij spokojnie. OC notariusza w najlepszym wydaniu. W razie pytań zadzwoń do naszego konsultanta.

Jeśli jesteś notariuszem warto abyś pamiętał, że zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku „Prawo o notariacie” masz obowiązek wykupienia ubezpieczenia OC. Takie ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność cywilną za szkody, które wynikły w wyniku działania lub zaniechania działania ze strony ubezpieczonego.

Ads code goes here

Wykupując ubezpieczenie OC dla notariusza, spełniasz ustawowe wymagania w tym zakresie, a ponadto masz zapewnioną ochronę ubezpieczeniową w granicach odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem działalności notariusza. Co za tym idzie, ubezpieczony notariusz jest wiarygodniejszy dla swoich aktualnych, jak i przyszłych kontrahentów. Ponadto jeśli posiadasz ubezpieczenie OC notariuszy, a w wyniku Twojego działania osoba trzecia doznała szkody, wówczas ubezpieczyciel wypłaci poszkodowanej osobie należną kwotę. Z ubezpieczeniem OC nie musisz martwić się nieprzewidzianymi wydatkami. Ponadto zmniejszasz ryzyko związane z prowadzoną przez siebie działalnością.

Z ubezpieczeniem OC masz poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad swoimi zawodowymi czynnościami, gdyż masz świadomość, że w razie kłopotów możesz liczyć na pomoc ubezpieczyciela. Jeśli chodzi o sprawy związane z płaceniem składek, to również możesz odetchnąć z ulgą. Obecnie wiele firm oferuje bardzo dogodne warunki spłaty. Swoje składki możesz spłacać ratalnie, według schematu ustalonego wspólnie z ubezpieczycielem. Pozwala to na stworzenie systemu płatności, który będzie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Ubezpieczyciel oferuje fachową pomoc i informację, nie tylko w przypadku zaistnienia szkody, ale również na etapie zawierania umowy ubezpieczenia OC.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ubezpieczenia OC dla notariuszy, przedmiotu i zakresu tego ubezpieczenia odsyłamy do lektury Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej notariuszy. W wyżej wspomnianym Rozporządzeniu, znajdziesz również minimalną sumę gwarancyjną związaną zarówno z jednym, jak i wszystkimi zdarzeniami w okresie ubezpieczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *