Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC dla nauczycieli, wychowawców itp.

Jesteś nauczycielem? Szukasz optymalnego OC? Zadzwoń do nas! Oferujemy OC placówek dydaktyczno- wychowawczych i opiekuńczych oraz nauczycieli, wychowawców i opiekunów niewielkim kosztem. Z nami zaoszczędzisz. Bądź odpowiedzialny i przezorny. Polisa OC pasująca do Twoich oczekiwań.

To ubezpieczenie przeznaczone jest dla wszystkich podmiotów wykonujących czynności dydaktyczno-wychowawcze lub opiekuńcze. Ubezpieczonym może być zarówno osoba fizyczna, jak i prawna. Adresatem tego rodzaju OC może być także jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, pod warunkiem, ze wykonuje czynności o charakterze wskazanym powyżej. Wśród adresatów tego ubezpieczenia wyróżnia się szkoły, przedszkola, placówki opiekuńczo- wychowawcze oraz nauczycieli, opiekunów, a także osoby, wspomagające proces nauczania.

Ads code goes here

Będąc posiadaczem powyższego ubezpieczenia OC nauczyciel zyskuje poczucie bezpieczeństwa, gdyż w przypadku wyrządzenia szkody uczniowi lub innej osobie trzeciej, to ubezpieczyciel zobowiąże się do wypłaty rekompensaty. Oprócz ograniczana ryzyka związanego z prowadzoną działalnością w zakresie zadań dydaktyczno- wychowawczych i opiekuńczych, możemy także dostosować wymiar ochrony ubezpieczeniowej do swoich preferencji. Umożliwia to znaczna ilość dodatkowych klauzul, o które możemy rozszerzyć naszą umowę. Co więcej w przypadku decyzji o zawarciu zbiorowej formy ubezpieczenia możemy liczyć na zniżki od ubezpieczyciela.

Przedmiot ubezpieczenia OC placówek dydaktyczno- wychowawczych i opiekuńczych oraz nauczycieli, wychowawców i opiekunów stanowi odpowiedzialność cywilna względem osób trzecich, za szkody, którymi te osoby zostały obarczone, powstałe w wyniku czynu niedozwolonego podczas wykonywania czynności określonych powyżej. Charakteryzując to ubezpieczenie OC, warto wspomnieć o najkorzystniejszych rozszerzeniach, o które można wzbogacić umowę za pomocą dodatkowej składki. Ochrona może objąć następujące szkody:

  • Powstałe w wyniku wypadku przy pracy, a które dotyczyły pracowników ubezpieczonego
  • Powstałe w rzeczach ruchomych lub nieruchomościach, z których korzystał ubezpieczony podczas wykonywania czynności dydaktyczno- wychowawczych bądź opiekuńczych
  • Dotyczące rzeczy pozostawionych w szatni
  • Dotyczące zniszczenia, uszkodzenia lub zaginięcia dokumentów
  • Powstałe poza granicami kraju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *