Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenia OC dla komorników sądowych i kancelarii komorniczych

U nas zaoferujemy Ci najlepszą ofertę ubezpieczenia OC komorników sądowych. Gwarantujemy bezproblemową wypłatę odszkodowań. Bez żadnych haczyków i ukrytych kosztów. Oferujemy współpracę na dogodnych warunkach. Najważniejszy jest dla nas klient. Jeśli jesteś komornikiem sądowym i szukasz najlepszej polisy OC, polecamy kontakt z naszym konsultantem, który pomoże wybrać najlepszy dla Państwa wariant. Polisę OC komornika sądowego przygotowujemy według potrzeb naszych klientów.

Każdy komornik sądowy w Polsce na podstawie informacji zawartych w ustawie o komornikach sądowych i egzekucji oraz Rozporządzeniu Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia OC komorników sądowych, musi mieć wykupioną polisę OC. Ubezpieczenie OC tej grupy zawodowej wyraża się w odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w wyniku działania lub zaniechania osób ubezpieczonych, podczas trwania okresu ubezpieczenia, a działania te związane są ściśle z postępowaniem egzekucyjnym.

Ads code goes here

Warto podkreślić, że ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nie obejmuje szkód powstałych w wyniku działania ubezpieczonego wobec małżonka, wstępnego, zstępnego, rodzeństwa, powinowatemu w tej samej linii lub stopniu, osobie przysposobionej oraz jej małżonkowi, ale także osobie, z którą ubezpieczony pozostaje we wspólnym pożyciu. Wyjątek stanowią szkoda, które są efektem wojny, stanu wojennego, oraz innych aktów terroru. Minimalna suma gwarancyjna dla ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej komorników sądowych wynosi 100 tysięcy euro w stosunku do jednego zdarzenia. Należy także dodać, że w przypadku zatrudniania przez komornika pracowników, ubezpieczenie OC obejmuje także te szkody, które powstały w wyniku działania lub zaniechanie tych pracowników.

Warto wykupić ten rodzaj ubezpieczenia i spełnić tym samym obowiązek zawarty w wyżej wspomnianej ustawie. Świadomość ochrony ubezpieczeniowej pozytywnie wpłynie na jakość świadczonych przez nas usług oraz zwiększy nasza wiarygodność w oczach potencjalnych kontrahentów. Ubezpieczyciel zapewnia dogodne warunku płacenia rat oraz fachową obsługę na każdym etapie trwania umowy. Więcej o zakresie i przedmiocie ubezpieczenia OC dla komorników sądowych znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 24 grudnia 2003 roku w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilne komorników sądowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *