Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie OC dla adwokatów i kancelarii adwokackich

Z naszą polisą OC Adwokatów, z każdej nieprzewidzianej sytuacji wyjdziesz obronną ręką. Bogata oferta, wiele wariantów do wyboru, korzystne raty, szybkość i sprawność działania. To cechy, które znajdziesz tylko u nas. Zapoznaj się z ofertą OC Adwokata i wybierz coś dla siebie. Masz wątpliwości? Zadzwoń, a my rozpatrzymy Twoją sprawę z największą starannością.

Pośród wielu dostępnych ubezpieczeń OC warto zwrócić uwagę na obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej adwokata. Jeśli działają Państwo jako adwokaci, powinniście Państwa wiedzieć, że w tym rodzaju ubezpieczenia mamy dwa elementy składające się na OC Podstawowe, które zapewni nam ochronę indywidualną oraz OC Dodatkowe, a więc ubezpieczenie grupowe. Ubezpieczenie OC adwokatów przeznaczone jest dla osób, które wykonują zawód adwokata na zasadach określonych w ustawie „Prawo o adwokaturze”.

Ads code goes here

W przypadku OC Podstawowego możemy wybierać spośród wielu dostępnych sum gwarancyjnych. Wahają się one od 50 tysięcy do 1 miliona euro, na każde zdarzenie osobno. Ubezpieczyciele oferują bardzo korzystne warunki ubezpieczenia. Jeśli ustalimy sumę swojego ubezpieczenia na 500 tysięcy złotych, to kwota jaką będziemy musieli płacić za miesiąc nie przekroczy 150 złotych. Ponadto, takie ubezpieczenie chroni nie tylko ubezpieczonego adwokata, ale również jego pracowników, praktykantów oraz aplikantów.

Ubezpieczenie obejmuje oczywiście odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone w następstwie działania lub zaniechania adwokata, jednak bardzo często ubezpieczyciel oferuje inne korzyści wynikające z podpisania umowy. Wśród nich warto wymienić ochronę dotyczącą działalności biura, zniszczenia lub zaginięcia dokumentów, szkody wyrządzone pracownikom, a także szkody jakie przydarzyły się osobom objętym ubezpieczeniem w życiu prywatnym. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku niezadowolenia klienta z usług ubezpieczonego adwokata. Ubezpieczony nadal może pełnić obowiązki zawodowe i nie stracić wiarygodności wśród kontrahentów.

Jeżeli chodzi o OC Dodatkowe, to jest ono automatycznie naliczane do pakietu OC Podstawowego, w przypadku sumy gwarancyjnej równej bądź większej aniżeli 100 tysięcy euro. Posiadając Dodatkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla adwokatów możemy liczyć na bardzo niskie składki, jedną sumę gwarancyjną oraz przedłużony okres zgłaszania szkody. Nawet 36 miesięcy po wygaśnięciu umowy z ubezpieczycielem można zgłosić szkody, których ubezpieczony nie będzie musiał pokrywać z własnej kieszeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *