Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Oblicz ubezpieczenie auta – symulacja składek na ubezpieczenie

Oblicz ubezpieczenie auta, online, przejdź do kalkulatora, bezpłatnie porównaj oferty kilku towarzystw. Oblicz ubezpieczenia aut, szybka wycena, najkorzystniejsze pakiety, oblicz swoją składkę, uzyskaj rabat.

Oblicz ubezpieczenie samochodu

W celu obliczenia wysokości ubezpieczenia samochodu należy skorzystać z kalkulatora lub porównywarki polis. Po wypełnieniu formularza zawartego na stronie, automatycznie zostanie obliczona wysokość składki w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych. Na stronach różnych kalkulatorów porównywane są oferty kilku ubezpieczalni, dlatego warto sprawdzić jaką wysokość polisy pokażą nam inne porównywarki. Na niektórych stronach oprócz obliczenia cen kilku towarzystwach, możemy również zapoznać się z różnymi wariantami jakie proponuje nam jedna ubezpieczalnia.

Ads code goes here

Na co należy zwrócić uwagę przy zawieraniu polisy?

Przed wybraniem najkorzystniejszego dla nas wariantu ubezpieczenia samochodu, warto dokładnie zapoznać z znalezionymi w kalkulatorze danymi. Czasami droższe o parę złoty ubezpieczenie zawiera dla nas o wiele korzystniejsze warunki od tego najtańszego. Niektóre towarzystwa proponują całe pakiety, zawierające dodatkowo NNW lub OC+ AC w cenie niewiele większej cenie niż zapłacilibyśmy za podstawowe ubezpieczenie OC. Warto zajrzeć również na strony danych ubezpieczalni, aby zapoznać się z obecnie obowiązującymi promocjami. Niektóre firmy za zawarcie umowy online proponują nawet 20% zniżki na polisę.

Oblicz składkę swojego ubezpieczenia OC

Policz, porównaj twoje OC. Oblicz składkę swojego ubezpieczenia OC. Kalkulator składek OC, znajdź najniższą cenę OC. Prosty formularz, wpisz dane i oblicz składkę swojego ubezpieczenia OC. Sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie OC Twojego samochodu. Oblicz składkę swojego ubezpieczenia OC, wykup pakiet online.

Ubezpieczenie OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jest to rodzaj ubezpieczenia majątkowego, które może być obowiązkowe lub dobrowolne. Najczęściej występującym rodzajem obowiązkowego ubezpieczenia OC jest ubezpieczenie samochodu, a także ubezpieczenia poszczególnych grup wolnych zawodów takich jak adwokatów, rzeczoznawców czy notariuszy.

Obliczanie składki OC

Kwota składki ubezpieczenia OC uzależniona jest od wielu czynników. W przypadku ubezpieczenia samochodu, ważny jest stan, wiek pojazdu oraz wiek, doświadczenie właściciela. Ubezpieczenia OC osób wykonujących wolny zawód obliczane jest na podstawie wybranej kwoty ubezpieczenia, która wynosić może od 50 000 do 1 mln złotych. Obliczanie składki OC można przeprowadzić za pomocą internetowego kalkulatora, który po wypełnieniu niezbędnych danych, pokazuje jakie Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują najbardziej atrakcyjne dla ubezpieczającego propozycję. Obliczanie składki OC przebiega zaskakująco szybko, a większość internetowych kalkulatorów pokazuje oferty praktycznie wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Składka OC

Wysokość składki OC w różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych może się znacznie różnić. Czym jest to warunkowane? Przede wszystkim oceną zadowolenia klientów z danego TU. Jeśli jest duży odsetek osób zadowolonych z ubezpieczenia i odszkodowań z tytułu OC, tym wyższą kwotę składki OC może zaproponować ubezpieczyciel. Polisy OC dla osób wykonujących wolne zawody bądź dla zarządców nieruchomości uzależnione są od oceny ryzyka zawodowego. Składka OC może być opłacona w jednej racie, płatnej z góry przy zawieraniu umowy ubezpieczenia. Może być ona także opłacona w dwóch lub większej ilości ratach, jednak w tym przypadku składka polisy OC może wzrosnąć.

Wylicz ubezpieczenie samochodu

Wylicz ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu, łatwy do uzupełnienia formularz, gwarancja najtańszej polisy, rzetelne i aktualne porównanie ofert. Kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych pozwoli szybko i wygodnie zorientować się w aktualnych cenach ubezpieczeń OC, AC i NNW. Szukasz dobrej polisy? Wylicz ubezpieczenia samochodów przez Internet.

To doskonała propozycja dla każdego kierowcy, który w najbliższym czasie będzie zmuszony do odnowienia swojej polisy lub zakupu nowej. Pamiętać należy, że obowiązek zakupu ubezpieczenia OC jest wymagany przez polskie prawo i brak takiego dokumentu skutkować może sankcjami finansowymi. Warunki tego typu polisy są określone odgórnie i obowiązują we wszystkich agencjach ubezpieczeniowych, jednak jej cena może się różnić w zależności od firmy. Dlatego każdego roku powinno się uaktualnić swoją wiedzę i wyliczyć ubezpieczenie samochodu. To pozwoli zaoszczędzić nasze pieniądze, ale i czas. Kalkulator służący wyliczeniu składki polisy jest przydatny również, gdy chcemy kupić dokument, chroniący nas przed zdarzeniem losowym (AC) czy następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Można dzięki niemu wczytać się w warunki umowy, elementy podlegające ochronie i poszczególne składowe samej polisy.

Wyliczenie ubezpieczenia auta

Samo wyliczenie ubezpieczenia auta nie jest procedurą długą i skomplikowaną. Wymaga wypełnienia wniosku online, w którym zawierają się takie elementy jak dane osobowe, dane dotyczące pojazdu czy przebieg dotychczasowego ubezpieczenia. Jeśli podamy poprawne dane, wówczas cena polisy jest wartością realną, której zapłaty możemy się spodziewać, jeśli zdecydujemy się ją zakupić.

Nie powinna dziwić również prośba o podanie numeru telefonu klienta, gdyż dzięki temu może się z nami bezpłatnie skontaktować konsultant, który dokona weryfikacji danych oraz odpowie na wszystkie pytania związane z wyborem i zakupem ubezpieczenia samochodu. Wypełnienie wniosku przez Internet nie zajmuje wiele czasu, a raz wypełniony dokument może posłużyć do wyszukania ubezpieczenia OC, AC i NNW. Wiele firm bowiem oferuje swoim klientom specjalne pakiety, w których zawierają się wybrane polisy. Taka oferta jest często korzystna finansowo.

Wyliczenie ubezpieczenia auta następuje w czasie rzeczywistym, nie ma więc mowy o oczekiwaniu na przedstawienie oferty. Są one ponadto aktualne i zgodne z najnowszymi trendami na rynku ubezpieczeń. Można je sortować, dzięki specjalnym filtrom, co pozwala na hierarchizację propozycji według własnych priorytetów. Skorzystanie z możliwości wyliczenia ubezpieczenia samochodu przynosi same korzyści, a najważniejszą z nich jest dobra ochrona w najniższej cenie.

Symulacja ubezpieczenia samochodu

Chcesz szybko ubezpieczyć swój samochód? Nie chcesz chodzić po agencjach ubezpieczeń? Najlepsza symulacja ubezpieczenia samochodu online. Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeniowego, który obliczy za Ciebie i wybierze najkorzystniejszą polisę. Zakłady ubezpieczeń ogłaszają się na Internecie z korzystnymi ofertami. Tylko od Ciebie zależy co wybierzesz. Symulacja ubezpieczenia auta dla każdego.

Symulator, albo inaczej zwany kalkulator polis jest bardzo przydatny dla kierowców bo to właśnie dzięki niemu możemy z łatwością obliczyć najkorzystniejszą składkę ubezpieczenia dla naszego samochodu. Trzeba wypełnić kilka podstawowych informacji. Najpierw trzeba wybrać rodzaj ubezpieczenia czy to ma być samo OC czy OC i NWW a może OC, NWW i AC. Następnie trzeba wypełnić pochodzenie pojazdu czyli skąd go mamy. Czy kupiliśmy go z Polski a może został sprowadzony z zagranicy. Następnie rok produkcji samochodu jest to kluczowa sprawa. Później wypełniamy całą specyfikacje samochodu. O co chodzi? Wpisujemy markę, model oraz wersje pojazdu a także liczbę drzwi. Techniczne aspekty również trzeba znać czyli czy ma samochód ma ważne badania techniczne, kiedy został pierwszy raz zarejestrowany czy posiada instalacje gazową. Na wysokość składki ma wpływ to czy samochód posiada autoalarm, immobiliser, blokadę skrzyni biegów oraz system lokalizacji pojazdu. Ważne jest czy w sytuacji ubezpieczania samochodu jest on sprawny, uszkodzony, czy posiada naprawione uszkodzenia. Przebieg jest również ważny.

Trzeba zaznaczyć gdzie będzie parkowany samochód. W bezpiecznej dzielnicy lub w garażu jest najkorzystniej dla ubezpieczyciela. Ostatnim krokiem będą informację o kierowcy i o ewentualnym współwłaścicielu pojazdu. Jeżeli kierowca nie miał wcześniej żadnych wypadków i prawo jazdy ma dosyć długo a poprzedni ubezpieczyciel dał mu aż 60 procent zniżki, może liczyć na korzystniejsze warunki u następnego ubezpieczyciela. Niestety jeżeli współwłaścicielem jest osoba która nie ukończyła 26 roku życia albo ma prawo jazdy mniej niż 3 lata niestety takie ubezpieczenie będzie dużo droższe. Kalkulator ubezpieczeń pozwoli nam bez problemu obliczyć najkorzystniejszą dla nas składkę ubezpieczeniową. Najkorzystniejsze jest to że już teraz wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu. Szybko i łatwo oraz bez problemów można ubezpieczyć swój samochód w dodatku za atrakcyjną cenę. Co dla kierowcy jest bardzo istotne.

Symulacja ubezpieczenia OC

Nie przepłacaj, wybierz najlepszą ofertę dla siebie. Zobacz za co płacisz. Bez wychodzenia z domu, najtańsze OC – symulacje ubezpieczenia OC online. Najlepsza oferta, dopasowana do Ciebie, dostęp do wszystkich ubezpieczycieli. Poznaj najniższe ceny i wybierz najlepszą ofertę dla siebie. Bezpłatna symulacja ubezpieczenia OC.

Właściciel samochodu musząc wykupić ubezpieczenie OC swojego pojazdu, poszukuje najtańszej oferty dostępnej na rynku. Strony internetowe Towarzystw Ubezpieczeniowych oferują kalkulatory do obliczenia możliwej składki ubezpieczenia OC.

Co i jak jest liczone?

Wysokość składki OC uzależniona jest w głównej mierze od pojazdu. W kalkulatorze, czy to jednego czy wielu Ubezpieczycieli, należy podać rok produkcji, przebieg samochodu, wcześniejsze kolizje i naprawy. Ważne są także przeglądy samochodu, rok produkcji i pierwszej rejestracji pojazdu. Jest to niezbędne do oceny możliwej awaryjności pojazdu oraz kosztów możliwych napraw. Nie mniej ważne są dane osoby posiadającej pojazd. Wiek, doświadczenie, ilość wcześniejszych kolizji oraz możliwe zniżki z poprzedniej polisy są istotne do obliczenia składki OC. Osoby przed ukończeniem 26 roku życia nie otrzymują zniżek na polisę OC.

Gdzie taniej po OC?

Symulacja obliczania ubezpieczenia OC przeprowadzana jest w jednym celu- otrzymania jak najniższej oferty. Jak więc dzieje się, że teoretycznie równe polisy, potrafią różnić się między sobą nawet o 400- 500 zł? Część ubezpieczalni mających droższe ubezpieczenie OC oferuje tańszą polisę w przypadku wykupienia także ubezpieczenia AC. Jednak niższe ceny mogą być spowodowane ilością skarg i niezadowolonych klientów. Więc nie zawsze taniej oznacza lepiej.

Prosto liczone OC

Większość dostępnych w sieci kalkulatorów porównuje ofertę tych samych Ubezpieczycieli. Niektóre z nich proponują oferty konkretnych firm ubezpieczeniowych. Wpisując dane w jeden formularz, otrzymujemy wiele ofert. Ceny polis jakie uzyskane są w symulacji, uzależnione są od danych wprowadzonych w formularz. W przypadku gdy właściciel pojazdu decyduje się na skorzystanie z danej oferty, przekierowywany jest na stronę Ubezpieczyciela. Dla ułatwienia przeprowadzenia obliczeń, część kalkulatorów umożliwia zapisanie danych właściciela i/lub pojazdu, w celu kolejnych ubezpieczeń. Symulacja ubezpieczeń OC pozwala na łatwe, szybkie i przede wszystkim darmowe obliczanie najniższej ceny polisy OC.

Przelicznik ubezpieczenia OC

Najlepszy przelicznik ubezpieczenia OC. Najlepsze dostępne ubezpieczenie najmniejszym możliwym kosztem. Przeliczniki ubezpieczeń OC wraz z AC. Przegląd i wybór najlepszych ubezpieczeń w jednym miejscu. Wygoda i oszczędność czasu.

Ubezpieczenie ochrony cywilnej dla posiadaczy pojazdów mechanicznych jest w świetle polskiego prawa ubezpieczeniem obowiązkowym, którego zakres ściśle określa stosowna ustawa sejmowa. Dlatego przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia OC dla pojazdów mechanicznych warto sugerować się tylko ceną tego ubezpieczenia. A cena ubezpieczenia OC może różnić się w zależności od wielu składników, które składają się na system zniżek i zwyżek ceny.

Wśród tych składników wyróżnić możemy na przykład:

 • wiek i doświadczenie właściciela pojazdu
 • lata bezszkodowej jazdy
 • liczba kolizji i wypadków w ciągu lat jazdy
 • wiek i marka pojazdu
 • cena pojazdu
 • liczba ewentualnych współwłaścicieli
 • czy poza ubezpieczeniem OC interesują nas inne ubezpieczenia
 • komunikacyjne: np. autocasco lub assistance
 • aktualny stan techniczny pojazdu
 • przebieg pojazdu obecny i planowany
 • cel użytkowania pojazdu -prywatny/służbowy

Przelicznik ubezpieczenia OC, który uwzględni wszystkie indywidualne kwestie ubezpieczenia ochrony cywilnej pojazdu i pomoże nam wybrać najtańsze ubezpieczenie OC są łatwo dostępne w Internecie. Dzięki przelicznikowi ubezpieczenia OC po wprowadzeniu wszystkich wymaganych danych dostaniemy porównania kilku-kilkunastu najbardziej odpowiednich polis, wśród których będziemy mogli wybrać tę, która nas najbardziej interesuje. Przeliczniki ubezpieczenia OC zazwyczaj pozwalają też zaznaczyć opcję, czy poza ubezpieczeniem OC interesują nas też inne ubezpieczenia, na przykład autocasco.

Dzięki temu, poza tym że obliczymy sobie koszt składki na ubezpieczenie OC to dostaniemy również wyliczenie składek AC lub innych ubezpieczeń dobrowolnych w ramach ubezpieczeń pakietowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *