Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Dobre i tanie ubezpieczenie OC motocykla nawet online

Ubezpiecz motocykl w dobrej cenie. Nie przepłacaj i bądź zadowolony z wybranej oferty. Zadbaj o swój jednoślad i nie podejmuj pochopnie decyzji. Najlepsze ubezpieczenia motocykli na rynku. Ranking najlepszych ofert dostępnych w Twojej okolicy. Najtańsze ubezpieczenie motocykla przez Internet bez dużych formalności.

Ubezpieczenia motocykla podobnie jak i ubezpieczenie samochodu nie jest prostą decyzją. Należy się dokładnie zapoznać z ofertą, która jest dostępna na rynku. Jeżeli nie mamy na to czasu warto zgłosić się do wyspecjalizowanych doradców, którzy udzielą nam wskazówek i pomogą wybrać ofertę, która najlepiej będzie spełniała nasze wymagania.

Ads code goes here

Ubezpieczenia na motocykl

Można się długo zastanawiać nad, jaka opcja będzie dla nas najlepsza. Jednak zamiast poświęcać tak wiele czasu na zastanawianie się lepiej skorzystać z profesjonalnego doradztwa a zaoszczędzony czas spędzić na swoim ulubionym jednośladzie. Nie zapominajmy, że ubezpieczenie motocykla można dokonać również za pośrednictwem strony internetowej choćby wybranego przez nas towarzystwa ubezpieczeniowego. Serwisy, które poświęcone są głównie tematyce ubezpieczeniowej monitorują również i ten rynek. Dzięki takiej działalności dostarczają aktualnych informacjom zainteresowanym klientom, którzy właśnie decydują się na wybór ubezpieczenia na motocykl.

W takich serwisach oprócz informacji dotyczących aktualnego monitoringu można znaleźć również opinie specjalistów, którzy zajmują się tym rynkiem i mogą dokonać sprawnego porównania oferty. Z ich zdaniem również można się zapoznać. Taka opinia z pewnością może być pomocna. Ofert ubezpieczenia na motocykl przecież nie brakuje na rynku i czasem można się pogubić. Nic się zatem nie stanie, jeżeli zapoznamy się z opiniami cenionych na rynku ekspertów. Ubezpieczmy motocykl, którym się poruszamy. Nie warto odkładać tej ważnej decyzji, dbamy przecież o swoje bezpieczeństwo.

Ubezpieczenie auto-casco – ac motocykla

Ubezpieczenie AC motocykla – znalezienie jak najtańszego o najszerszym spektrum działania nie jest zadaniem łatwym, ale jest zadaniem jak najbardziej wykonalnym. Ubezpieczenie ac motocykla to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa na drodze, nie tylko podczas jazdy.

Ubezpieczenie AC motocykla należy do segmentu ubezpieczeń dobrowolnych. Oznacza to przede wszystkim, że zakres ubezpieczenia oraz jego wysokość, a także suma składki zależą jedynie od danego ubezpieczyciela i mogą dość znacząco różnić się między sobą.
Ubezpieczenie AC motocykla zazwyczaj jest droższe niż ubezpieczenie AC samochodu, a to przez wzgląd na panujące powszechnie przekonanie, że wypadek motocyklowy jest spowodować dużo łatwiej niż wypadek samochodowy. Nie oznacza to jednak, że posiadacze motocykli są skazani na bardzo drogie ubezpieczenia o małym zakresie ochrony.

Wielu ubezpieczycieli proponuje ubezpieczenia pakietowe samochodowo-motocyklowe. Czyli przy ubezpieczeniu samochodu w danym towarzystwie ubezpieczeniowym ubezpieczający mogą liczyć na stosowne i duże zniżki przy ubezpieczaniu kolejnego pojazdu, w tym również motocykla. Wysokość zniżki uzależniona jest od historii jazdy samochodowej ubezpieczonego – im lepsza, tym większa zniżka.
Na stosowne zniżki mogą liczyć również ci, którzy poza ubezpieczeniem AC motocykla decydują się również, by w danym towarzystwie ubezpieczeniowym ubezpieczyć motocykl również w sferze obowiązkowej w polskim prawie, czyli wykupić polisę OC.

Cena AC zależna jest również od innych czynników zewnętrznych – wartości modelu motocykla, zabezpieczeń antykradzieżowych (bowiem motocykle są dużo bardziej narażone na ryzyko kradzieży niż samochody) oraz miejsca pobytu – ubezpieczenie motocykla w wielkiej aglomeracji, przez wzgląd na podwyższone ryzyko wynikające z faktu posiadania i użytkowania motocykla są większe niż ubezpieczenie motocykla w małym mieście.

Choć AC różni się w swoim zakresie do podstawowego zakresu ochrony należeć mogą szkody spowodowane:

 • kradzieżą
 • wypadkiem drogowym z udziałem osób trzecich, zwierząt bądź przedmiotów
 • wybuchem
 • pożarem
 • osmaleniem
 • huraganem
 • gradem
 • powodzią
 • i innymi czynnikami tego rodzaju.

Kalkulator – Ubezpieczenie OC motocykla

Wykup ubezpieczenie OC motocykla kalkulator Ci pomoże. Czuj się bezpiecznie na drogach! Niskie składki i 100-procentowa ochrona 24 godziny na dobę! Skorzystaj z internetowego kalkulatora i sprawdź, która ubezpieczalnia ma dla Ciebie najlepszą ofertę! Najlepsze ubezpieczenia OC motocykli kalkulator online za darmo.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej motocykla

Każdy motocyklista zobowiązany jest do wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. Daje mu ono całkowite bezpieczeństwo podczas poruszania się po drodze. Jest ubezpieczeniem jednakowo od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz w sytuacji kradzieży, czy też awarii pojazdu. Gdy spotkają cię trudne sytuacje na drodze, dzięki owemu ubezpieczeniu możesz liczyć na pomoc już w 30 minut, niezależnie od tego, w której części kraju się znajdujesz, ani która jest godzina. OC motocyklu zapewnia także darmowy transport do najbliższego warsztatu, pomaga w niespodziewanych sytuacjach, takich jak nagła potrzeba wymiany opony w kole, itd.

Gdy Twój motocykl nie nadaje się do użytku lub gdy został skradziony, firma ubezpieczeniowa, z której korzystasz gwarantuje ci na trzy dni pojazd zastępczy – nie zostajesz więc bez niczego. Gdy ktoś potrzebuje większej ochrony może skorzystać z dodatkowych ofert danego towarzystwa ubezpieczonego. Często bowiem wykupić może sobie zapewnienie ochrony, nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie. Życzyć może sobie możliwość holowania, w razie potrzeby, gdzie oferowana trasa wynosi nawet do 100 km. Gdy zabraknie nagle paliwo, istnieje możliwość jego jak najszybszego dowozu. Wszelkie szczegóły i zakres ochrony ustalane są według indywidualnego życzenia klienta. Wysokości składek ubezpieczeń OC dla monocyklów są bardzo niskie i warto zapoznać się z różnymi ofertami.

Kalkulator ubezpieczeń OC motocykli

Przed podpisaniem umowy z ubezpieczycielem, warto na wstępie zapoznać się ze wszystkimi ofertami i sprawdzić, która wydaje się być najkorzystniejsza. Jednak przed skorzystaniem z którejś z nich warto samemu sprawdzić, ile będzie wynosiło kupno ubezpieczenia. W tym celu można skorzystać z internetowych kalkulatorów, które po wprowadzeniu danych, wyliczą nam szybko wysokość rocznej składki za ubezpieczenie. Aby tego dokonać należy wejść na jedną z ogólnodostępnych, darmowych stron internetowych i uzupełnić dane takie jak: nazwa i rodzaj posiadanego motocyklu, datę zakupu pojazdu, datę pierwszej rejestracji pojazdu, jaki jest aktualny przebieg pojazdu, kod pocztowy dowodu rejestracyjnego. Dodatkowo trzeba odpowiedzieć na pytania, czy pojazd na przykład posiada współwłaściciela, czy ma ważne badania techniczne, czy posiadamy jakieś zniżki, czy posiadamy już polisę na inne pojazdy, itd.

Ubezpieczenie motocykla online przez internet

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem motocykla, pamiętaj o jego ubezpieczeniu. Porównaj szybko najlepsze oferty i wybierz idealne oc dla siebie. Szybko i bez skomplikowanych formalności. Ubezpieczenie motocykla online, niskie składki, rozległy zakres ochrony, dla motocyklistów, uproszczone procedury, wygodna forma zakupu, płatność internetowa, zniżki, pomoc w razie wypadku.

Podobnie jak w przypadku samochodów motocykle także muszą być objęte obowiązkowym ubezpieczeniem oc. Na naszym rynku znajdziemy wiele ciekawych ofert z tego zakresu z czego większość można zakupić za pośrednictwem internetu. Można więc znaleźć bardzo ciekawą propozycję dla siebie bez konieczności odwiedzania firm ubezpieczeniowych lub goszczenia w domu sporej liczby agentów. Nie można zapominać, że w przypadku kontroli drogowej, nie posiadając ważnego oc możemy zostać ukarani mandatem w wysokości powyżej 550 złotych, wobec czego nie warto narażać się na takie ryzyko.

Ubezpieczenie motocykla gwarantuje:

 1. uznanie wszelkich zniżek za jazdę bezwypadkową samochodem,
 2. w wersji podstawowej ubezpieczyciela pomoc w razie wypadku drogowego,
 3. możliwość otrzymania zastępczego pojazdu w razie awarii motocykla,
 4. w razie awarii koła pomoc przy jego wymianie,
 5. przetransportowanie motocykla do warsztatu,
 6. przy rozszerzonej opcji dostarczanie paliwa oraz m. in. zapewnienie noclegów na okres naprawy.

Masz motor? Ubezpiecze go!

Dedykowane pakiety ubezpieczeń motocyklowych. Niskie składki, szeroki zakres ochrony pojazdu, kierowcy i akcesoriów motocyklowych – kasków, rękawic, kombinezonów i innych. Ochrona motocykla w Polsce i Europie. Tanie ubezpieczenie motoru bez wychodzenia z domu – online. Najlepsze ubezpieczenia motorów – bezpłatny ranking.

Ubezpieczenia motocykla w zakresie OC jest obowiązkowe i nałożone na użytkownika pojazdu odpowiednią ustawą. Poza obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej istnieją, podobnie jak w ubezpieczeniach samochodowych, dobrowolne ubezpieczenia motocyklowe. Do dobrowolnych ubezpieczeń motocyklowych zaliczyć można między innymi:

 • AC – polisa zawierana na wypadek kradzieży lub zniszczenia lub uszkodzenia pojazdu
 • Assistance – polisa na wypadek nagłej awarii lub nawet braku paliwa na trasie. Ubezpieczenie obejmuje również holowanie motocyklu, a nawet, w zależności od opcji ubezpieczyciela, pojazd zastępczy.
 • ubezpieczenie kasku, stroju i akcesoriów, w tym również rękawiczek, kufrów, owiewek i kombinezonów.

Wiele firm ubezpieczeniowych, które proponują ubezpieczenia motocyklowe proponuje specjalne pakiety dedykowane dla motocyklistów. W ramach pakietów koszt ubezpieczenia motocykla może spaść nawet ponad 60%.

Ubezpieczenie na motor kalkulator

Znalezienie najkorzystniejszego, nie tylko pod względem poniesionych kosztów, ubezpieczenia na motocykl nie jest łatwe. Wiele firm oferuje ubezpieczenia motocyklowe, co sprawia, że oferta dostępna na rynku jest duża i różnorodna. Wybór najlepszego ubezpieczenia motocyklowego ułatwi kalkulator ubezpieczeniowy dedykowany dla ubezpieczeń motocyklowych. Informacji o najlepszych kalkulatorach ubezpieczeniowych warto szukać na forach miłośników motocykli lub w prasie motoryzacyjnej.

Pamiętać należy, że wyboru ubezpieczenia z pomocą kalkulatora nie powinno się opierać jedynie na cenie składki. Pod uwagę wziąć należy również zakres ubezpieczenia.

AXA DIRECT- ubezpieczenia OC dla motocyklistów.

Dotychczas wydawałoby się, że towarzystwa ubezpieczeniowe, zaniedbują właścicieli jednośladów. Na rynku znajdziemy masę ofert ubezpieczeń OC dla naszego samochodów. A co z motocyklistami? Czy nie czują się zaniedbani? Nie trudno zauważyć, że liczba właścicieli i pasjonatów tych pojazdów z roku na rok rośnie. I oni także chcieliby zadbać o bezpieczeństwo swoich motocykli. A powszechnie wiadomo, że takie ubezpieczenia są wiele droższe od polis samochodowych.

Dlatego towarzystwo ubezpieczeniowe AXA DIRECT po obserwacji rynku rozszerzyło swój produkt w tym kierunku i proponuje właścicielom jednośladów nowe rozwiązania. Są równie pełne jak ubezpieczenia samochodowe.Mają dwie opcje do wyboru: Pakiet OC Motocykl i Pakiet Pełny Motocykl. W pierwszym otrzymamy: OC ( z możliwością rozszerzenia o ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),Zieloną Kartę i pakiet Assistance. Natomiast wariant drugi zawiera wszystkie wyżej wymienione opcje plus ubezpieczenie Autocasco, które także możemy rozszerzyć według własnych potrzeb, na przykład na wypadek kradzieży. Wprowadzenie tego nowego produktu, reklamowane jest hasłem: „Ubezpieczony po całości”, a zainteresowani niezbędne informacje znajdą w prasie lub Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *