Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Mini autocasco – mini AC – minimalny nakład, maksymalne korzyści z miniAC

Mini autocasco – minimalny zakres ochrony przy minimalnym nakładzie finansowym. Zakres obejmowania ubezpieczenia mini autocasco w firmach ubezpieczeniowych. Tania ochrona samochodu przed kradzieżami. Ochrona dla młodych kierowców. Najlepszy pakiet ubezpieczenia autocasco na polskim rynku – ranking online. Pełne ubezpieczenie kierowcy i jego samochodu.

Tanie mini autocasco

Jeżeli chcemy zakupić ubezpieczenie autocasco po raz pierwszy to musimy się liczyć z wysoką stawką za składkę. Niewiele osób jest gotowych na wyłożenie kilku tysięcy złotych. Dla takich osób rozwiązanie może stanowić AC w wersji mini. Takie ubezpieczenie nadal daje kierowcy pewną ochronę, ale jednocześnie nie rujnuje budżetu kierowcy. Mini autocasco oferuje kilka z funkcjonujących na rynku firm ubezpieczeniowych. Mini autocasco w zależności od proponującej polisę firmy różnią się dość znacznie zarówno w warunkach jak i zakresu ochrony.

Ads code goes here

Wszystkie oferowane na rynku rodzaje mini autocasco więcej dzieli niż łączy, a do podobieństw zaliczyć można jedynie: ochronę samochodu w granicach Polski, ubezpieczenie na wypadek kradzieży oraz kosztorys likwidacji szkód.

Niektóre z oferowanych polis AC obligują również kierowcę do procentowego udziału finansowego w pokryciu szkody, inne ustalają limit wiekowy lub cenowy auta lub dają możliwość dochodzenia odszkodowania za szkody powstałe na parkingu.

Pakiet mini AC jest idealny dla kierowców, którzy potrzebują minimalnego zakresu ochrony i nie chcą wydawać na to dużej sumy pieniędzy. Mini AC można dokupić również do ubezpieczenia OC na preferencyjnych warunkach, nawet jeżeli ubezpieczenie OC pochodzi z innej ubezpieczalni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *