Alianz ubezpieczenie auta

UBEZPIECZENIE OC + AC W INTERNETO­WEJ CENIE!

wylicz
Link4 OC

Tanie OC a polisa Smart Casco na rok już od 49zł

wylicz
MTU ubezpieczenia komunikacyjne

Wprowadzenie danych skanując kod AZTEC dowodu rejestracyjnego

wylicz
youcandrive hestia ubezpieczenie OC

Atrakcyjne ceny dla młodych kierowców poniżej 30-go roku życia.

wylicz

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej farmaceutów i aptek

Znakomite OC dla farmaceutów i aptek. Przodująca firma ubezpieczeniowa. Szeroki zakres ochrony. Ubezpieczenie OC dla farmaceuty i apteki na wyśmienitych warunkach. Składka tańsza niż myślisz. Skontaktuj się z agentem. Umów się na spotkanie. Podpisz umowę. Ciesz się maksymalnymi korzyściami.

Podmioty, które zajmują się na co dzień prowadzeniem apteki, ale także osoby, które wykonują zawód farmaceuty powinny ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczeniem dla farmaceutów i aptek. Jest to ubezpieczenie, które w porównaniu z innymi OC dotyczącymi zawodu jest bardzo przystępne cenowo. Warto je mieć, gdyż w przypadku roszczeń pacjentów, to towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci należne odszkodowanie. Głównym komponentem umowy ubezpieczeniowej jest ochrona w zakresie błędów zawodowych, takich jak na przykład wydanie leków źle sporządzonych lub przeterminowanych.

Ads code goes here

Warto także wskazać na porady udzielane klientom podczas sprzedaży leków. One również stanowią ważne ryzyko towarzyszące pracy farmaceuty. Pomimo tego, iż ryzyka te występują stosunkowo rzadko, warto zauważyć, że nie oznacza to, że nie występują one w ogóle. Farmaceuci przepisowo zobowiązaniu są do wykupienia tego rodzaju ubezpieczenia, wynika to z Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej świadczeniobiorcy niebędącego podmiotem wykonującym działalność leczniczą, udzielającego świadczenia opieki zdrowotnej. Warto także wspomnieć o istnieniu dobrowolnego ubezpieczenia OC w tym zakresie.

Przedmiot ubezpieczenia OC farmaceutów i aptek to odpowiedzialność cywilna wobec szkód, których następstwami dotknięte zostały osoby trzecie w związku z prowadzeniem apteki lub wykonywaniem zawodu farmaceuty, lub w związku z wykorzystywaniem mienia podczas wykonywania czynności zawodowych. Ochrona ubezpieczeniowa dotyczyć może czynu niedozwolonego albo niewykonania bądź nienależytego wykonania obowiązku. Podstawowy zakres ubezpieczenia może zostać rozszerzony o dodatkowe klauzule, wymaga to jednak zapłacenia dodatkowej składki. Przed popisaniem umowy OC warto dokładnie zapoznać się z ryzykami zawodowymi jakie ona obejmuje i sprawdzić czy pokrywają się one z naszymi oczekiwaniami. Jeśli wykonujesz zawód farmaceuty wykup polisę OC, a uzyskasz poczucie bezpieczeństwa oraz swobodę funkcjonowania w swoim zawodzie. Wartość sumy gwarancyjnej ustalana jest między ubezpieczycielem, a osobą ubezpieczoną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *